Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
17 574 zł
Umowa zawarta
15 czerwca 2026
Okres realizacji
do 15 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa subskrypcji oprogramowania antywirusowego na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa subskrypcji oprogramowania antywirusowego na potrzeby Wojewódzkiego…”, wybierając ofertę wykonawcy Paweł Owczarzak EUPOL. Wartość umowy: 17 574 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
17 574 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2026

    Termin ofert: 3 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paweł Owczarzak EUPOL (Środa Wielkopolska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 17 574,24 zł (umowę zawarto 15 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU

1.3.)Oddział zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531655508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Głogowska 25C

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-315

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

77 441 67 01

1.5.8.)Numer faksu

77 441 67 02

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wup@wup.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wupopole.praca.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wup_opole

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa subskrypcji oprogramowania antywirusowego na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f1b96c9c-753a-42a7-b5a2-c4e254221401

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407939

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039540/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sprzęt komputerowy/ serwery/ oprogramowania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00261748

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NO.3317.15.2026.EW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

13007,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup
i dostawa subskrypcji oprogramowania antywirusowego

4.5.3.)Główny kod CPV

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17574,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17574,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17574,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paweł Owczarzak EUPOL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861493189

7.3.3)Ulica

Palinkiewicza 3

7.3.4)Miejscowość

Środa Wielkopolska

7.3.5)Kod pocztowy

63-000

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17574,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48761000-0Pakiety oprogramowania antywirusowe…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 17 574 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48761000-0 (Pakiety oprogramowania antywirusowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Paweł Owczarzak EUPOL (Środa Wielkopolska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.