Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice
Zamawiający Gmina Gawłuszowice (Gawłuszowice, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek…”. Termin składania ofert upływa 12 października 2026, 10:00. Wadium: 80 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- Wadium
- 80 000 zł
- Termin składania ofert
- 12 października 2026, 10:0037d 7h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=344, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 września 2026
Termin ofert: 12 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 12 października 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 150 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice.
- 5
RyzykoWadium: 80 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Gawłuszowice |
| REGON | 690581904 |
| Adres | Gawłuszowice 5a, 39-307 Gawłuszowice |
| Region (NUTS) | PL824 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych; 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego; 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego; 38421100-3 - Wodomierze; 48820000-2 - Serwery; 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego; 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania; 48620000-0 - Systemy operacyjne; 30213300-8 - Komputer biurkowy; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium dla Części 1 w wysokości: 80 000,00 zł (słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych) 2. Dla części 2 oraz części 3 Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 3. Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert, według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 98). 4. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą. Pozostałe informację w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-12 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.