Wynik częściowy: umowy w 4 z 8 części, 4 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
226 222 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 1 – narzędzia światłowodowe – opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    50 184 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 4 –narzędzia do honowania - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    123 000 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 6 – zestawy narzędzi - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 7 – przyrząd specjalny – opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 8 – rozwiertaki i bity - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    33 850 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 9Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 9 – frezy do kleju - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    19 188 zł
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 13Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 13 – wózek narzędziowy dla 12. BBSP - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 14Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 14 – narzędzia oświetleniowe dla 21. BLT. Opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP/21/2026 Dostawa narzędzi oraz akcesoriów.

Zamawiający 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „ZP/21/2026 Dostawa narzędzi oraz akcesoriów”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 226 222 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
226 222 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 4 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: BORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); BORIMEX SP. Z O.O. (części 4, 8, 9).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 226 221,60 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331029355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Połczyńska 32

1.5.2.)Miejscowość

Świdwin

1.5.3.)Kod pocztowy

78-301

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publ.21blt@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.21blt.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/pn/21blot

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZP/21/2026 Dostawa narzędzi oraz akcesoriów.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c334eeeb-ff14-4af8-bfac-614528fc4c35

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407741

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00112037/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawa narzędzi ręcznych i akcesoriów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308285

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/21/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

400792,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 1 – narzędzia światłowodowe – opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

32480,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów.
Zadanie nr 2 – narzędzia do dozowania - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

14800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 3 –szczotki - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

16900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 4 –narzędzia do honowania - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

103140,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 5 – wiertła - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

15800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 6 – zestawy narzędzi - opis przedmiotu zamówienia
i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

12980,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 7 – przyrząd specjalny – opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

7200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 8 – rozwiertaki i bity - opis przedmiotu zamówienia
i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

2050,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 9 – frezy do kleju - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

3300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 10 – ostrza i noże - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

18400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów.
Zadanie nr 11 – narzędzia warsztatowe - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

57200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów.
Zadanie nr 12 – narzędzia pomiarowe - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

11000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów.
Zadanie nr 13 – wózek narzędziowy dla 12. BBSP - opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

75000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi oraz akcesoriów. Zadanie nr 14 – narzędzia oświetleniowe dla 21. BLT.
Opis przedmiotu zamówienia i standardy jakościowe zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.5.)Wartość części

30542,13 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50184,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74439,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50184,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172065900

7.3.3)Ulica

Borowa 110 A,

7.3.4)Miejscowość

Borowa

7.3.5)Kod pocztowy

39-305

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50184,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

123000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

123000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

123000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BORIMEX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172065900

7.3.3)Ulica

BOROWA 110 A

7.3.4)Miejscowość

BOROWA

7.3.5)Kod pocztowy

39-305

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

123000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę narzędzi oraz akcesoriów, w zakresie zadania nr 6, wpłynęła tylko jedna oferta, która znacząco przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zadania.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę narzędzi oraz akcesoriów, w zakresie zadania nr 7, wpłynęła tylko jedna oferta która znacząco przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zadania.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33849,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43173,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33849,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BORIMEX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172065900

7.3.3)Ulica

BOROWA 110 A

7.3.4)Miejscowość

BOROWA

7.3.5)Kod pocztowy

39-305

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33849,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19188,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54120,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19188,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BORIMEX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172065900

7.3.3)Ulica

BOROWA 110 A

7.3.4)Miejscowość

BOROWA

7.3.5)Kod pocztowy

39-305

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19188,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę narzędzi oraz akcesoriów, w zakresie zadania nr 13, złożono 5 ofert. Oferta z najniższą ceną, która nie podlegała odrzuceniu, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 25

OFERTY (dla części 13)

PunktPoleWartość
6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na dostawę narzędzi oraz akcesoriów, w zakresie zadania nr 14, złożono 4 oferty. Oferta z najniższą ceną, która nie podlegała odrzuceniu, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdwin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 226 222 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44510000-8 (Narzędzia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BORIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Borowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.