Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 179 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 344 179 zł – 375 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ogrzewania w świetlicy wiejskiej w Witoszynie

Zamawiający Gmina Wymiarki (Wymiarki, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ogrzewania w świetlicy wiejskiej w Witoszynie”, wybierając ofertę wykonawcy CASTLE Krzysztof Krawczyk. Wartość umowy: 344 179 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina WymiarkiWymiarki, Lubuskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
344 179 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CASTLE Krzysztof Krawczyk (Zielona Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 179,13 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 344 179,13 zł do 374 999,94 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail