Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
142 870 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 970 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 970 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 970 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    35 480 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    35 480 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia – doświadczenie osoby do przeprow40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu „LO – krok do sukcesu”

Zamawiający Powiat Trzebnicki (Trzebnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w…”, wybierając ofertę wykonawcy BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA. Łączna wartość umów: 142 870 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Powiat TrzebnickiTrzebnica, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
142 870 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA za łącznie 142 870,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Trzebnicki

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934785

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ks. Dz. Bochenka 6

1.5.2.)Miejscowość

Trzebnica

1.5.3.)Kod pocztowy

55-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat@powiat.trzebnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://powiat.trzebnica.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_trzebnica

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu „LO – krok do sukcesu”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a7de787-9324-4af4-a5f1-50e3343e27a0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407538

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00055584/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Organizacja i przeprowadzenie wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych w ramach projektu LO - krok do sukcesu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest realizowane w ramach Projektu „LO – krok do sukcesu” finansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - Europejski Fundusz Społeczny PLUS.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00270990

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.272.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

278366,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu” w podziale na następujące części:
1) część 1 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
1) w zakresie części 1 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa zajęć integracyjnych 3-dniowych dla jednej grupy 15 osobowej oraz 2 opiekunów, w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, wyjść integracyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

41069,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 2 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
2) w zakresie części 2 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa zajęć integracyjnych 3-dniowych dla jednej grupy 15 osobowej oraz 2 opiekunów, w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, wyjść integracyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

41069,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 3 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
3) w zakresie części 3 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa zajęć integracyjnych 3-dniowych dla jednej grupy 15 osobowej oraz 2 opiekunów, w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, wyjść integracyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

41069,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 4 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
3) w zakresie części 4 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa wyjazdowych zajęć szkoleniowych 2-dniowych (10 osób – Żmigród, 15 osób – Oborniki Śląskie, 15 osób – LO Trzebnica), w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, warsztatów edukacyjnych;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

77579,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 5 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
3) w zakresie części 5 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa wyjazdowych zajęć szkoleniowych 2-dniowych (10 osób – Żmigród, 15 osób – Oborniki Śląskie, 15 osób – LO Trzebnica), w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, warsztatów edukacyjnych;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

77579,25 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23970 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23970 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389110589

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23970,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-09

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23970 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23970 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389110589

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23970 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-09

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23970 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23970 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389110589

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23970 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-09

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35480 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40100 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35480 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389110589

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35480 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-27

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35480 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40100 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35480 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389110589

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35480 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-27

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63511000-4Organizacja wycieczek
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Trzebnicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 142 870 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63511000-4 (Organizacja wycieczek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA (Nowy Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.