Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
277 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    92 000 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    INN BUDOWNICTWO Sp. z o.o.· Nowe Miasto
    Wartość umowy
    185 000 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji

Zamawiający Gmina Gzy (Gzy, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 277 000 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina GzyGzy, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
277 000 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Jacek Mikulak "STARODRZEW-DOM" (część 1); INN BUDOWNICTWO Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 277 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gzy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378114

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gzy 9

1.5.2.)Miejscowość

Gzy

1.5.3.)Kod pocztowy

06-126

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

23 691 31 67

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gminagzy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://uggzy.bip.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66b63a2c-c4b7-40a8-8805-805c171be9ef

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-66b63a2c-c4b7-40a8-8805-805c171be9ef

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407361

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049382/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323413

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IOŚ.271.1.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

472346,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji położonych na terenie Gminy Gzy

- Część I – „Renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Szyszki” 2. Zakres prac objętych zamówieniem dla Części I – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, oraz przedmiarami robót – dla Części I załącznik nr 1a do SWZ. 3. Zamawiający ustala obowiązek dokonania oględzin zbiorników wodnych przez wszystkich oferentów przed złożeniem oferty. Zamawiający wyda Wykonawcom potwierdzenie, że Wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac w celu zapoznania się z rzeczywistymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia i uzyskania wszelkich informacji, które mogą być niezbędne do sporządzenia prawidłowej wyceny robót. Zgłoszenie w celu odbycia wizji następuje drogą mailową na adres e-mail: ug@gminagzy.pl, tel. kontaktowy 23 691 31 67 w godzinach 8:00 – 16:00. Osoby dokonujące wizji muszą posiadać pisemne upoważnienie od Wykonawcy, chyba, że wykonawca dokonuje oględzin osobiście. Do oferty Wykonawca załącza dokument potwierdzający odbycie wizji lokalnej. Oferty Wykonawców, którzy nie uczestniczyli w oględzinach, zostaną odrzucone, jako nie spełniające wymagań zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45247270-3 - Budowa zbiorników

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

217337,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji położonych na terenie Gminy Gzy

- Część II – „Renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Żebry Falbogi”. 2. Zakres prac objętych zamówieniem dla Część II – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, oraz przedmiarami robót – dla Części II załącznik nr 1b do SWZ. 3. Zamawiający ustala obowiązek dokonania oględzin zbiorników wodnych przez wszystkich oferentów przed złożeniem oferty. Zamawiający wyda Wykonawcom potwierdzenie, że Wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac w celu zapoznania się z rzeczywistymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia i uzyskania wszelkich informacji, które mogą być niezbędne do sporządzenia prawidłowej wyceny robót. Zgłoszenie w celu odbycia wizji następuje drogą mailową na adres e-mail: ug@gminagzy.pl, tel. kontaktowy 23 691 31 67 w godzinach 8:00 – 16:00. Osoby dokonujące wizji muszą posiadać pisemne upoważnienie od Wykonawcy, chyba, że wykonawca dokonuje oględzin osobiście. Do oferty Wykonawca załącza dokument potwierdzający odbycie wizji lokalnej. Oferty Wykonawców, którzy nie uczestniczyli w oględzinach, zostaną odrzucone, jako nie spełniające wymagań zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45247270-3 - Budowa zbiorników

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

255008,16 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

180000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jacek Mikulak "STARODRZEW-DOM"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

550063813

7.3.3)Ulica

Kolonia 16A

7.3.4)Miejscowość

Rzekuń

7.3.5)Kod pocztowy

07-411

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

315400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INN BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

383565260

7.3.3)Ulica

Ciechanowska 83

7.3.4)Miejscowość

Nowe Miasto

7.3.5)Kod pocztowy

09-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45247270-3Budowa zbiorników
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gzy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gzy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 277 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45247270-3 (Budowa zbiorników). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jacek Mikulak "STARODRZEW-DOM" (Rzekuń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.