Renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji
Zamawiający Gmina Gzy (Gzy, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Mazowieckie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Gzy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 130378114 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Gzy 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gzy |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 06-126 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL922 - Ciechanowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 23 691 31 67 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@gminagzy.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://uggzy.bip.org.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00336676 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-10 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00323413 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji położonych na terenie Gminy Gzy: - Część I – „Renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Szyszki” 2. Zakres prac objętych zamówieniem dla Części I – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, oraz przedmiarami robót – dla Części I załącznik nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do przeprowadzenia wizji lokalnej w celu rzetelnej wyceny oferty, po uprzednim ustaleniu z Zamawiającym terminu jej przeprowadzenia. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji położonych na terenie Gminy Gzy: - Część I – „Renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Szyszki” 2. Zakres prac objętych zamówieniem dla Części I – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, oraz przedmiarami robót – dla Części I załącznik nr 1a do SWZ. 3. Zamawiający ustala obowiązek dokonania oględzin zbiorników wodnych przez wszystkich oferentów przed złożeniem oferty. Zamawiający wyda Wykonawcom potwierdzenie, że Wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac w celu zapoznania się z rzeczywistymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia i uzyskania wszelkich informacji, które mogą być niezbędne do sporządzenia prawidłowej wyceny robót. Zgłoszenie w celu odbycia wizji następuje drogą mailową na adres e-mail: ug@gminagzy.pl, tel. kontaktowy 23 691 31 67 w godzinach 8:00 – 16:00. Osoby dokonujące wizji muszą posiadać pisemne upoważnienie od Wykonawcy, chyba, że wykonawca dokonuje oględzin osobiście. Do oferty Wykonawca załącza dokument potwierdzający odbycie wizji lokalnej. Oferty Wykonawców, którzy nie uczestniczyli w oględzinach, zostaną odrzucone, jako nie spełniające wymagań zamówienia. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji położonych na terenie Gminy Gzy: - Część II – „Renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Żebry Falbogi”. 2. Zakres prac objętych zamówieniem dla Część II – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, oraz przedmiarami robót – dla Części II załącznik nr 1b do SWZ. 3. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do przeprowadzenia wizji lokalnej w celu rzetelnej wyceny oferty, po uprzednim ustaleniu z Zamawiającym terminu jej przeprowadzenia. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiorników wodnych służących małej retencji położonych na terenie Gminy Gzy: - Część II – „Renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Żebry Falbogi”. 2. Zakres prac objętych zamówieniem dla Część II – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, oraz przedmiarami robót – dla Części II załącznik nr 1b do SWZ. 3. Zamawiający ustala obowiązek dokonania oględzin zbiorników wodnych przez wszystkich oferentów przed złożeniem oferty. Zamawiający wyda Wykonawcom potwierdzenie, że Wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie prowadzenia przyszłych prac w celu zapoznania się z rzeczywistymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia i uzyskania wszelkich informacji, które mogą być niezbędne do sporządzenia prawidłowej wyceny robót. Zgłoszenie w celu odbycia wizji następuje drogą mailową na adres e-mail: ug@gminagzy.pl, tel. kontaktowy 23 691 31 67 w godzinach 8:00 – 16:00. Osoby dokonujące wizji muszą posiadać pisemne upoważnienie od Wykonawcy, chyba, że wykonawca dokonuje oględzin osobiście. Do oferty Wykonawca załącza dokument potwierdzający odbycie wizji lokalnej. Oferty Wykonawców, którzy nie uczestniczyli w oględzinach, zostaną odrzucone, jako nie spełniające wymagań zamówienia. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.