ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026 r

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Koninie (Konin, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026 r”. Termin składania ofert minął 3 września 2026, 11:00. Planowany budżet: 147 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
147 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 września 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 3 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026 r.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 147 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał M&A Marta Pomian przy 10 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 6% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail