Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
218 448 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2025
Okres realizacji
do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 218 448 zł – 271 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ W BUDYNKACH DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KONINIE W I PÓŁROCZU 2025

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Koninie (Konin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ W BUDYNKACH DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KONINIE W I PÓŁROCZU 2025”, wybierając ofertę wykonawcy JAK-BUD Jakub Budziński. Wartość umowy: 218 448 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 7 stycznia 2025
Wartość umowy
218 448 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JAK-BUD Jakub Budziński (Wola Podłężna), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 218 448,00 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 218 448,00 zł do 271 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail