Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 000 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 199 900 zł – 346 860 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 10% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Koninie (Konin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026”, wybierając ofertę wykonawcy M&A Marta Pomian. Wartość umowy: 220 000 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
220 000 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy M&A Marta Pomian (Chludowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 000,00 zł (umowę zawarto 16 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 199 900,00 zł do 346 860,00 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail