AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa artykułów spożywczych do siedziby KARR S.A. w Koszalinie w 2026 r.

Zamawiający Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (Koszalin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych do siedziby KARR S.A. w Koszalinie w 2026 r”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 12:00. Planowany budżet: 56 183 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.Koszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
56 183 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
4 września 2026, 12:00
2d 20h
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena95%Klauzula społeczna5%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 4 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 95%, Klauzula społeczna 5%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa artykułów spożywczych do siedziby KARR S.A. w Koszalinie w 2026 r.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 56 182,98 zł.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał PHU Stryjewska Teresa Stryjewska, który złożył jedyną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330453619

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przemysłowa 8

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-216

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 608 609 581

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@karrsa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.karrsa.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych do siedziby KARR S.A. w Koszalinie w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a714d5b2-d5e8-4821-9edc-8b255caa790e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407003

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00403134/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa artykułów spożywczych do siedziby KARR S.A. w Koszalinie w 2026 r.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

„Biura karier seniora - subregion koszaliński”, nr FEPZ.06.03-IP.01-021/24

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a714d5b2-d5e8-4821-9edc-8b255caa790e

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a714d5b2-d5e8-4821-9edc-8b255caa790e

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Sposób sporządzania dokumentów
elektronicznych musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r.
w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz
środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452)
oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych
oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz.U. z 2020 r., poz. 2415 z późn. zm.).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 ust. 1–3 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO), poprzez zamieszczenie wymaganych informacji w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowa klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w Rozdziale XXXIII SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

39/BKS/KARR/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

56182,98 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do siedziby Zamawiającego, obejmujących w szczególności: herbatę, kawę, mleko, wodę mineralną, cukier oraz słodycze i przekąski, w tym cukierki, batoniki, wafelki i paluszki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym rodzaj, wymagane parametry oraz ilości zamawianego asortymentu, określono w Załączniku nr 1A do SWZ – Formularzu Asortymentowo-Cenowym.

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami i ich wagą:

1) Cena (C) – 95%
2) Klauzula społeczna (S) – 5%

Ocena ofert (O) zostanie przeprowadzona w oparciu o przedstawione kryteria oraz ich wagę.
Oferty oceniane będą punktowo w przyjętej skali 100 pkt.
Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska najwyższą liczbę punktów. Obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, według wzoru: O = C + S.

1) Kryterium – cena (C): waga – 95%
Maksymalna liczba punktów, jaką po uwzględnieniu wagi może osiągnąć oferta za kryterium „Cena” wynosi 95 pkt.

Cena najniższa
C = --------------------------- x 100 pkt x 95%
Cena oferty badanej

2) Kryterium – Klauzula społeczna (S): waga – 5%
Maksymalna liczba punktów, jaką po uwzględnieniu wagi może osiągnąć oferta za kryterium „Klauzula społeczna” wynosi 5 pkt.


Niniejsze kryterium dotyczy liczby osób włączonych przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, które znajdują się w trudnej sytuacji na rynku pracy i przynależą do grupy:

a) bezrobotne w rozumieniu ustawy 20 marca 2025 r. o rynku pracy i służbach zatrudnienia t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 620 z późn. zm); i/ lub
b) młodociane, o których mowa w przepisach prawa pracy, w celu przygotowania zawodowego; i/ lub
c) niepełnosprawne w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 884).; i/ lub
d) inne osoby niż określone w pkt a), b) lub c), o których mowa w ustawie z dnia 13 czerwca 2003 r. o zatrudnieniu socjalnym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1718) lub we właściwych przepisach państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Ocena kryterium – Klauzula społeczna (S) zostanie dokonana poprzez zastosowanie następującej punktacji:
3.1) niewłączenie przez Wykonawcę osoby/osób z grupy wskazanej powyżej do realizacji zamówienia – 0 pkt;
3.2) włączenie przez Wykonawcę osoby/osób z grupy wskazanej powyżej do realizacji zamówienia – 5 pkt.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

95

4.3.4.)Rodzaj kryterium

aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.)Nazwa kryterium

Klauzula społeczna

4.3.6.)Waga

5

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Tak

4.3.11.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku, o którym mowa w pkt. 1 Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika
do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania
w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych
lub doświadczenia personelu Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach
tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których
te zdolności są wymagane.
4. W przypadku, o którym mowa w pkt. 3, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty
Oświadczenie na formularzu według wzoru określonego w Załączniku nr 5 do SWZ.
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wykazują:
- każdy samodzielnie brak podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ;
- łącznie spełnianie warunków określonych w Rozdziale IX SWZ.
6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale X
SWZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te winny potwierdzać brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie
warunków udziału w postępowaniu
w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

[Wyciąg ze Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ]
§ 8 Możliwości zmiany umowy
1. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, na zasadach określonych w art. 454 i 455 ustawy PZP, w następujących przypadkach i zakresie:
1) wystąpienia siły wyższej, przez którą rozumie się nadzwyczajne zdarzenie zewnętrzne, pozostające poza kontrolą Stron, którego nie można było przewidzieć ani mu zapobiec przy zachowaniu należytej staranności, jeżeli zdarzenie to ma bezpośredni wpływ na wykonanie Umowy – w takim przypadku dopuszcza się zmianę terminu wykonania Umowy na zasadach określonych w § 2 ust. 2 lub zmianę sposobu realizacji dostawy, wyłącznie w zakresie niezbędnym do usunięcia skutków działania siły wyższej;
2) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającej bezpośredni wpływ na sposób wykonania przedmiotu Umowy – w takim przypadku dopuszcza się zmianę sposobu realizacji Umowy lub obowiązków Stron wyłącznie w zakresie niezbędnym do dostosowania Umowy do zmienionych przepisów prawa;
3) konieczności sprostowania oczywistych omyłek pisarskich, rachunkowych, błędów w numeracji lub odesłaniach – pod warunkiem, że zmiana taka nie wpływa na zakres przedmiotu Umowy, wysokość wynagrodzenia, termin wykonania ani inne istotne prawa lub obowiązki Stron;
4) zmiany sposobu realizacji zamówienia w zakresie udziału podwykonawców, polegającej na powierzeniu podwykonawcy części zamówienia dotychczas wykonywanej samodzielnie przez Wykonawcę, rezygnacji z podwykonawcy lub zmianie podwykonawcy, pod warunkiem że zmiana ta nie powoduje zmiany przedmiotu Umowy, wynagrodzenia ani terminu jej wykonania, a Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za działania i zaniechania podwykonawców jak za własne działania i zaniechania.
Zmiany, o których mowa powyżej, mogą być dokonane wyłącznie w zakresie wynikającym z okoliczności uzasadniającej zmianę i nie mogą prowadzić do zmiany ogólnego charakteru Umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a714d5b2-d5e8-4821-9edc-8b255caa790e

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Ten przetarg (56 183 zł) znajduje się wyraźnie poniżej typowego zakresu.
Budżet jest znacząco niższy niż w większości podobnych postępowań, sprawdź zakres przedmiotu zamówienia. -78% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): PHU Stryjewska Teresa Stryjewska161 tys. zł1 ofertawynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 04.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 56 183 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.