Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Badanie podmiotów w zakresie wykazania podmiotów partnerskich i powiązanych, spełnienia kryteriów MŚP, spełnienia definicji „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sytuacji”

Zamawiający Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Badanie podmiotów w zakresie wykazania podmiotów partnerskich i powiązanych, spełnienia…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Polska Agencja Rozwoju PrzedsiębiorczościWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    25 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017181095

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pańska 81/83

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-834

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@parp.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.parp.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8fc8fcb6-891b-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406707

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

716721-2023

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

FENG, FEPW, FERS, KPO

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Badanie podmiotów w zakresie wykazania podmiotów partnerskich i powiązanych, spełnienia kryteriów MŚP, spełnienia definicji „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sytuacji”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja na rzecz Zamawiającego usług polegających na: - badaniu powiązań kapitałowo – osobowych podmiotów wskazanych przez Zamawiającego, w celu określenia, czy dany podmiot uwzględnił dla celów wykazania spełnienia definicji mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa wszystkie przedsiębiorstwa/ podmioty partnerskie / powiązane, w rozumieniu przepisów określonych w Załączniku nr 1 do rozporządzenia 651/2014, - badaniu podmiotów wskazanych przez Zamawiającego, w celu jednoznacznego określenia przez Wykonawcę, czy dany podmiot spełnia definicję mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa określoną w Załączniku nr 1 do rozporządzenia 651/2014, - ustaleniu przez Wykonawcę, czy wskazany przez Zamawiającego podmiot spełnia/nie spełnia definicję „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sytuacji” (zgodnie z Art. 2 pkt 18 rozporządzenia 651/2014), - udostępnieniu przez Wykonawcę narzędzia: • do badania powiązań kapitałowo – osobowych, pomiędzy wskazanymi podmiotami w rozumieniu sekcji 3.2.2 Wytycznych dotyczących kwalifikowalności 2021-2027 • do badania, czy dany podmiot lub osoba fizyczna nie są wykluczone z możliwości otrzymania dofinansowania w związku z sankcjami wobec Rosji i Białorusi: 1) zgodnie z listą osób i podmiotów objętych sankcjami prowadzoną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, 2) zgodnie z przepisami Unii Europejskiej przyjętymi wobec Rosji i Białorusi

3.9.)Główny kod CPV

79140000-7 - Doradztwo prawne i usługi informacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79310000-0 - Usługi badania rynku

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Polską Wywiadownią Gospodarczą Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252656665

4.3.3.)Ulica

Batalionów Chłopskich 21

4.3.4.)Miejscowość

Radzymin

4.3.5.)Kod pocztowy

05-250

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3075000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

50902-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2832618,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

03.10.2024 r. zawarto aneks nr 1, który wskazał, jako osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego do podpisywania oświadczeń i protokołów, sprawowania nadzoru nad realizacją umowy oraz odbioru jakościowego przedmiotu umowy również Zastępcę Dyrektora komórki PARP nadzorującej tę umowę.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79140000-7Doradztwo prawne i usługi informacy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79140000-7 (Doradztwo prawne i usługi informacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.