- Umowa zawartaCzęść 1Softinet sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty212 498 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Softinet sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty69 847 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Softinet sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty69 768 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Softinet sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty423 503 zł1 oferta
„Rozbudowa i wsparcie dla systemów bezpieczeństwa (UTM)” 4 części zamówienia
Zamawiający Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „„Rozbudowa i wsparcie dla systemów bezpieczeństwa (UTM)” 4 części zamówienia”, wybierając ofertę wykonawcy Softinet sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 775 616 zł. Złożono 8 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 775 616 zł
- Liczba ofert
- 8 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2026
Termin ofert: 16 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
27 sierpnia 2026
8 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Softinet sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 775 616,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości |
| NIP | 5262501444 |
| Adres | ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Rozbudowa i wsparcie dla systemów bezpieczeństwa (UTM)” 4 części zamówienia |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego |
| Dodatkowe kody CPV | 32427000-2 - System sieciowy |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 759 892 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Softinet sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5342350817) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 212 498 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Softinet sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5342350817) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 69 847 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Softinet sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5342350817) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 69 768 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Softinet sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5342350817) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 423 503 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).