Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
108 570 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dożywianie uczniów z terenu Miasta i Gminy Piwniczna - Zdrój uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej Zdroju 2026/2027

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej w Piwnicznej-Zdroju (Piwniczna-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dożywianie uczniów z terenu Miasta i Gminy Piwniczna - Zdrój uczęszczających do Szkoły…”, wybierając ofertę wykonawcy Firmą Gastronomiczną AGA Gozdecka Halina. Wartość umowy: 108 570 zł.

Wartość umowy
108 570 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firmą Gastronomiczną AGA Gozdecka Halina (Piwniczna - Zdrój), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 108 570,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piwnicznej-Zdroju

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490029780

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bolesława Chrobrego 2

1.5.2.)Miejscowość

Piwniczna-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

33-350

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ops@piwniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/opswpzdroju

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc8b5327-f3c9-46c9-9175-35438e0dde84

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dożywianie uczniów z terenu Miasta i Gminy Piwniczna - Zdrój uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej Zdroju 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc8b5327-f3c9-46c9-9175-35438e0dde84

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405268

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00056653/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dożywianie uczniów z terenu Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój, uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 2 w Piwnicznej Zdroju w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W szkołach, w których świadczona jest usługa dożywiania, Wykonawcy są związani umową cywilnoprawną z Dyrektorem placówki na dzierżawę/najem pomieszczeń pod prowadzenie stołówki.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OPS.D.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

100527,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dożywianiu uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej-Zdroju.

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firmą Gastronomiczną AGA Gozdecka Halina

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7341868097

7.3.4)Miejscowość

Piwniczna - Zdrój

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

108570,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piwnicznej-Zdroju prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piwniczna-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 108 570 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firmą Gastronomiczną AGA Gozdecka Halina (Piwniczna - Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.