Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
364 695 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 364 695 zł – 444 987 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

KPP Gostynin – wymiana okien” Roboty budowlane będą wykonywane na terenie czynnego obiektu

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „KPP Gostynin – wymiana okien” Roboty budowlane będą wykonywane na terenie czynnego obiektu”, wybierając ofertę wykonawcy Instal Diament Artur Kaniewski. Wartość umowy: 364 695 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
364 695 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Instal Diament Artur Kaniewski (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 364 695,00 zł (umowę zawarto 17 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 364 695,00 zł do 444 986,94 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670897379

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

11 Listopada 37/59

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

KPP Gostynin – wymiana okien”
Roboty budowlane będą wykonywane na terenie czynnego obiektu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-69310ca2-0d37-4634-b77a-e56c142eb3a9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404635

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00132409/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 KPP Gostynin - wymiana okien

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00217226

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

24/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

513894,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DODATKOWY TERMIN WIZJI LOKALNEJ:
19.05.2026r., w godzinach 10.00-12.00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 606-146-594


Zamawiający informuję, że w załączniku nr 11 do SWZ, dopuści posiadanie kompletnych badań na RC3 przez systemodawcę profili a następnie potwierdzenie prawidłowego wykonania wyrobu przez producenta okien wraz z zastosowaniem wymaganych okuć i pakietów szybowych, Zamawiający również dopuszcza wykonanie okien RC3 w systemie aluminiowych z certyfikatem dla całego okna.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

364695,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

444986,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

364695,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instal Diament Artur Kaniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1130105784

7.3.3)Ulica

Znamieniecka 76

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-158

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

364695,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Dotyczy punktu 4.3.) ogłoszenia
Wartość zamówienia: 513 894,32 zł netto, co stanowi równowartość 119 233,02 euro
w tym wartość zamówienia podstawowego 342 596,21 netto, 421 393,34 brutto 79 488,68 euro,
oraz wartość przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 I 8 ustawy Pzp: 171 298,11netto, co stanowi równowartość 39 744,34 euro.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 651 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
318 651 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 364 695 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Instal Diament Artur Kaniewski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.