KPP Gostynin – wymiana okien” Roboty budowlane będą wykonywane na terenie czynnego obiektu
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu (Radom, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „KPP Gostynin – wymiana okien” Roboty budowlane będą wykonywane na terenie czynnego obiektu”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670897379 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 11 Listopada 37/59 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Radom |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Porządek i bezpieczeństwo publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00238075 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-05-11 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00217226 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Ogólny zakres prac budowlanych będzie polegał na wykonaniu prac remontowych w budynku KPP Gostynin zlokalizowanym w Gostyninie przy ul. 3 Maja 17. Prace będą polegały na demontażu wraz z utylizacją istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowej stolarki okiennej aluminiowej EI60, montaż nowej stolarki PCV z pakietem trzyszybowym, współczynnik przenikania okna Uw ≤ 0,9 W/m2K od strony zachodniej pakiety szybowe o obniżonym współczynniku przenikania promieni słonecznych oraz montaż nowej ślusarki aluminiowej RC3 (drzwi dwuskrzydłowe). Prace będą wykonywane w czynnym obiekcie. Wizja lokalna W związku z brakiem inwentaryzacji obiektu Zamawiający przed złożeniem oferty nakłada obowiązek wykonania wizji lokalnej. W przypadku nie odbycia wizji lokalnej jednym z terminów wskazanych przez Zamawiającego lub w terminie innym ustalonym indywidualnie na wniosek Wykonawcy oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1pkt 18 ustawy Pzp. Odbycie wizji lokalnej zgodnie z poniższym terminem: Terminy wizji lokalnej: 1) 06.05.2026r. od godz. 10.00 do godz. 14.00 Zamawiający oczekuje wcześniejszej telefonicznej deklaracji Wykonawcy zainteresowanego odbyciem wizji lokalnej w jednym z terminów wskazanych przez Zamawiającego. W celu indywidualnego ustalenia terminu odbycia wizji lokalnej lub deklaracji odbycia wizji lokalnej w jednym z terminów wskazanych przez Zamawiającego należy kontaktować się telefonicznie z inspektorem nadzoru od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00 na numer: 47 701 23 53 lub 47 701 29 02 Odbycie wizji lokalnej zostanie potwierdzone protokołem odbycia wizji lokalnej zgodnie z wzorem protokołu stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za teren budowy od chwili przejęcia terenu budowy. Wykonawca zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie budowy o wartości zaoferowanej oferty oraz na czas trwania prac budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: Projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ; Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; Przedmiar załącznik nr 10 do SWZ; Zestawienie stolarki okiennej załącznik nr 11 do SWZ Po zmianie: DODATKOWY TERMIN WIZJI LOKALNEJ: 19.05.2026r., w godzinach 10.00-12.00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 606-146-594 Zamawiający informuję, że w załączniku nr 11 do SWZ, dopuści posiadanie kompletnych badań na RC3 przez systemodawcę profili a następnie potwierdzenie prawidłowego wykonania wyrobu przez producenta okien wraz z zastosowaniem wymaganych okuć i pakietów szybowych, Zamawiający również dopuszcza wykonanie okien RC3 w systemie aluminiowych z certyfikatem dla całego okna. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-05-14 10:00 Po zmianie: 2026-05-21 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-05-14 10:05 Po zmianie: 2026-05-21 10:05 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-06-12 Po zmianie: 2026-06-19 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.