Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
185 730 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 14 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 185 730 zł – 238 881 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa humanoida edukacyjnego oraz czworonożnej platformy mobilnej (psa) do do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach

Zamawiający Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach, ul. Mikołowska 131 (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa humanoida edukacyjnego oraz czworonożnej platformy mobilnej (psa) do do Zespołu…”, wybierając ofertę wykonawcy E4I Sp. z o.o. Wartość umowy: 185 730 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
185 730 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy E4I Sp. z o.o. (Katowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 730,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 185 730,00 zł do 238 880,86 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach, ul. Mikołowska 131

1.3.)Oddział zamawiającego

ZSTiO Nr 2

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000023544

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mikołowska 131

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-592

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zstio2.katowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zstio2.katowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa humanoida edukacyjnego oraz czworonożnej platformy mobilnej (psa) do do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f335ece-1f44-45ab-a058-37f70d70a981

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404024

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034062/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa humanoida edukacyjnego oraz czworonożnej platformy mobilnej (psa) do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby - Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00 - Fundusze Europejskie na transformację dla Działania: FESL.10.23 - Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336511

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/514/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia zespołu pracowni elektryczno-energetyczno-robotyczno-automatycznych w postaci:
• humanoida edukacyjnego – 1 szt.,
• czworonożnej platformy mobilnej (psa) – 1 szt.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.

4.5.3.)Główny kod CPV

31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185730,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

238880,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185730,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

E4I Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8943180770

7.3.3)Ulica

ul. Krasińskiego 29

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-019

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185730,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31682210-5Aparatura i sprzęt sterujący
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →