Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
AlterGEO Rafsł Randak· Wąsosz Górnymikrofirma
Wartość umowy
78 000 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
91 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 78 000 zł – 95 000 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie czasu realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ustalenie przebiegu granic działek ewid. dla wybranych działek z terenu powiatu bieruńsko-lędzińskiego (...) - cz. VI

Zamawiający Powiat Bieruńsko-Lędziński (Bieruń, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Ustalenie przebiegu granic działek ewid. dla wybranych działek z terenu powiatu…”, wybierając ofertę wykonawcy AlterGEO Rafsł Randak. Wartość umowy: 78 000 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
78 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AlterGEO Rafsł Randak (Wąsosz Górny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 78 000,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 78 000,00 zł do 95 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 91 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Bieruńsko-Lędziński

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255192

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Św. Kingi 1

1.5.2.)Miejscowość

Bieruń

1.5.3.)Kod pocztowy

43-155

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.7.)Numer telefonu

(32) 226-91-00

1.5.8.)Numer faksu

(32) 226-90-00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starosta@powiatbl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatbl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40ab2137-116f-4e27-b5a6-f6152e882df1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ustalenie przebiegu granic działek ewid. dla wybranych działek z terenu powiatu bieruńsko-lędzińskiego (...) - cz. VI

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-40ab2137-116f-4e27-b5a6-f6152e882df1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403536

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00033635/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Ustal. przeb. gran. dz. ewid. dla wybr. dz. z ter. pow. bier.-lędz. (ok. 200 dz.), dla których wyst. znaczna rozb. pomiędzy pow. ujawn. w cz. opis. a pow. wyn. z cz. graf.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307209

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.12/2026; G.272.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

60114,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych w trybie § 33 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (tj.: Dz. U. z 2024 r., poz. 219 z późn. zm.) dla wybranych działek z terenu powiatu bieruńsko-lędzińskiego, dla których występuje znaczna rozbieżność pomiędzy powierzchnią ujawnioną w części opisowej, a powierzchnią wynikającą z części graficznej dla 35 działek ewidencyjnych (15 działek na obszarach miejskich i 20 działek na obszarach wiejskich).
2. Wykaz identyfikatorów działek jest załącznikiem 1 do SWZ, który docelowo będzie stanowił odrębny załącznik do umowy, zawartej wg projektowanych postanowień umownych, opisanych w załączniku do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AlterGEO Rafsł Randak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

151965714

7.3.3)Ulica

Powstańców 84

7.3.4)Miejscowość

Wąsosz Górny

7.3.5)Kod pocztowy

42-110

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

91 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71222200-2Usługi kartograficzne w zakresie ob…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
398 374 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
104 118 zł2 740 976 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 636 858 zł
Źródło próbki
CPV 71222· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
104 118 zł
Mediana
398 374 zł
Górny kwartyl
2 740 976 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Bieruńsko-Lędziński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bieruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 78 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71222200-2 (Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AlterGEO Rafsł Randak (Wąsosz Górny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.