Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
551 078 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 551 078 zł – 600 302 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

Zamawiający Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie (Nowa Dęba, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy…”, wybierając ofertę wykonawcy KORDEK Kordian Paluszek. Wartość umowy: 551 078 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
551 078 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KORDEK Kordian Paluszek (Czermin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 551 078,13 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 551 078,13 zł do 600 302,24 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 831205339

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ogrodowa 20

1.5.2.)Miejscowość

Nowa Dęba

1.5.3.)Kod pocztowy

39-460

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

+48158464910

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zdpt@tarnobrzeski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zdpt.nowadeba.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d8d8f4b-88f9-4b51-91b3-4b81755be3b9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami na terenie powiatu Tarnobrzeskiego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d8d8f4b-88f9-4b51-91b3-4b81755be3b9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403213

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00070633/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1115R relacji Grębów - Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od stniejącego chodnika w kierunku Wydrzy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00326851

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZD.2620.07.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

443682,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115R relacji Grębów – Wydrza - Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy”. 2. Zakres zadania obejmuje rozbudowę drogi powiatowej Nr 1115 R relacji Grębów – Wydrza – Krawce w zakresie budowy chodnika od istniejącego chodnika w kierunku Wydrzy, gmina Grębów, powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: a) Roboty przygotowawcze: - roboty pomiarowe: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych w terenie równinnym, - usuwanie drzew, krzewów, humusu oraz roboty rozbiórkowe, b) Roboty ziemne: - wykopy w gruntach nieskalistych, - nasypy, c) Odwodnienie korpusu drogowego: - przepusty, - kanalizacja deszczowa, d) Podbudowy: - koryto wykonane mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża - warstwy odsączające, odcinające, mrozoochronne i podsypki - oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, - podbudowa z kruszyw stabilizowanych mechanicznie, e) Nawierzchnie: - nawierzchnie ulepszone, f) Roboty wykończeniowe: - skarpy, rowy, ścieki, g) Oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu - oznakowanie poziome - oznakowanie pionowe - bariery ochronne stalowe h) Elementy ulic: - krawężniki, - obrzeża, i) Zieleń drogowa, j) Inne roboty. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres prac niezbędnych do wykonania) został określony w dokumentacji projektowej, szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze, wydanych warunkach stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

551078,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

600302,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

551078,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KORDEK Kordian Paluszek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8172065366

7.3.3)Ulica

Dąbrówka Osuchowska 22a

7.3.4)Miejscowość

Czermin

7.3.5)Kod pocztowy

39-304

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

551078,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowa Dęba.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 551 078 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KORDEK Kordian Paluszek (Czermin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.