Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
78 398 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 78 398 zł – 87 967 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa licencji oprogramowania systemowego (RDS CAL).

Zamawiający Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa licencji oprogramowania systemowego (RDS CAL)”, wybierając ofertę wykonawcy A.P.N. Promise S.A. Wartość umowy: 78 398 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
78 398 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy A.P.N. Promise S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 78 397,74 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 78 397,74 zł do 87 966,89 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364760520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna 132/134

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-805

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zakupy@akmf.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.akmf.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.akmf.pl/open-preview-auction.html/341476

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność związana z oprogramowaniem

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa licencji oprogramowania systemowego (RDS CAL).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7dcf7386-debb-4125-833c-2d10ca277fd6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403045

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336262

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP/2026/9/WNP-002741

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

68055,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych licencji wieczystych Windows Server Remote Desktop Services 2025 Client Access License (RDS CAL) (1 User CAL) lub rozwiązanie równoważne.
a) Zamówienie podstawowe:
Dostawa 70 sztuk nowych licencji wieczystych Windows Server Remote Desktop Services 2025 Client Access License (RDS CAL) (1 User CAL) lub rozwiązanie równoważne.
b) Prawo opcji:
Dostawa 30 sztuk nowych licencji wieczystych Windows Server Remote Desktop Services 2025 Client Access License (RDS CAL) (1 User CAL) lub rozwiązanie równoważne.
Opis równoważności został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78397,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87966,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78397,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

A.P.N. Promise S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210088682

7.3.3)Ulica

Domaniewska 44A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78397,74 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Termin wykonania zamówienia

a) Dostawa licencji oprogramowania – zamówienie podstawowe, musi zostać zrealizowana w terminie do 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy wraz z wszelkimi wymaganymi dostępami lub kluczami, celem prawidłowego i samodzielnego uruchomienia oprogramowania przez Zamawiającego oraz dokumentacją oprogramowania i aktualną na dzień dostarczenia oprogramowania EULA. b) Dostawa licencji oprogramowania – zamówienie w ramach prawa opcji, musi zostać zrealizowana w terminie do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego wraz z wszelkimi wymaganymi dostępami lub kluczami, celem prawidłowego i samodzielnego uruchomienia oprogramowania przez Zamawiającego oraz dokumentacją oprogramowania i aktualną na dzień dostarczenia oprogramowania EULA. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w terminie 12 miesięcy liczonych od dnia podpisania umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 78 398 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: A.P.N. Promise S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.