Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa systemu pentestów automatycznych wraz z konfiguracją i szkoleniem użytkowników oraz wsparciem technicznym przez okres 12 miesięcy

Zamawiający Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa systemu pentestów automatycznych wraz z konfiguracją i szkoleniem użytkowników…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364760520

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Chmielna 132/134

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-805

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

(+48 22) 102 21 71

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zakupy@akmf.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.akmf.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-729077de-b6c4-4bca-9ada-eca26823a3c8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420556

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00324904

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa systemu pentestów automatycznych wraz z konfiguracją i szkoleniem użytkowników oraz wsparciem technicznym przez okres 12 miesięcy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa platformy do zaawansowanych testów penetracyjnych wraz ze sprzętem wymaganym do zachowania pełnych funkcjonalności platformy automatycznej weryfikacji bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz kompletem niezbędnych subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym producenta w zakresie wydawania aktualizacji i łatek bezpieczeństwa, a także przyjmowaniem zgłoszeń dotyczących podatności oraz wsparciem technicznym Wykonawcy (asysta techniczna). Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) w ramach zamówienia podstawowego:
a) dostawę 1300 sztuk subskrypcji licencji na okres 12 miesięcy wraz ze sprzętem wymaganym do zachowania pełnych funkcjonalności platformy dla adresów IP znajdujących się w infrastrukturze Zamawiającego wraz z wdrożeniem;
b) dostawę modułu umożliwiającego weryfikowanie odporności organizacji na ataki typu Ransomware dla 1300 adresów IP na okres 12 miesięcy;
c) świadczenie usług wsparcia technicznego Wykonawcy (asysta techniczna)
w ilości 15 MD przez okres 12 miesięcy;
d) świadczenie usług wsparcia technicznego Producenta przez okres 12 miesięcy w odniesieniu odpowiednio do pkt a) i b);
e) przeprowadzenie szkolenia.

2) w ramach prawa opcji:
a) dostawę 200 sztuk subskrypcji licencji maksymalnie na okres trwania zamówienia podstawowego pełnych funkcjonalności platformy dla adresów IP znajdujących się w infrastrukturze Zamawiającego wraz ze wsparciem producenta;
b) dostawę subskrypcji modułu weryfikacji odporności organizacji na ataki typu Ransomware dla 200 adresów IP maksymalnie na okres trwania zamówienia podstawowego.
2. Opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisane zostały w Istotnych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Softinet sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5342350817

4.3.3.)Ulica

Al. Jerozolimskie 142B

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-305

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

531345,24 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00397751/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

451090,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 176 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 541 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 289 804 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 541 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.