Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
787 200 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 760 509 zł – 1 431 351 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 3,5% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZP.261.148.2026 Dostawa i montaż pergoli śmietnikowych wraz z przygotowaniem podłoża na lokalizacjach wskazanych w zasobach Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi.

Zamawiający Zarząd Lokali Miejskich (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „DZP.261.148.2026 Dostawa i montaż pergoli śmietnikowych wraz z przygotowaniem podłoża na…”, wybierając ofertę wykonawcy Brimax Instalatorstwo elektryczne Radosław Wróbel. Wartość umowy: 787 200 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Zarząd Lokali MiejskichŁódź, Łódzkieopublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
787 200 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Brimax Instalatorstwo elektryczne Radosław Wróbel (Karsznice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 787 200,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 760 509,00 zł do 1 431 351,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Lokali Miejskich

1.3.)Oddział zamawiającego

ZLM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363752546

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Kościuszki 47

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-514

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zlm@zlm.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlm.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


administrowanie nieruchomościami komunalnymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DZP.261.148.2026 Dostawa i montaż pergoli śmietnikowych wraz z przygotowaniem podłoża na lokalizacjach wskazanych w zasobach Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-63e172a4-a780-45dd-851c-dd1e21ff4611

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402781

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00631143/27/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa i montaż pergoli śmietnikowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00355213

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.261.148.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż pergoli śmietnikowych wraz z przygotowaniem podłoża na lokalizacjach wskazanych w zasobach Zarządu
Lokali Miejskich w Łodzi

4.5.3.)Główny kod CPV

44112100-9 - Wiaty

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

760509 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1431351 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

787200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Brimax Instalatorstwo elektryczne Radosław Wróbel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8291679399

7.3.4)Miejscowość

Karsznice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

787200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44112100-9Wiaty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →