„Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 5.1 Niskoemisyjny transport miejski
Zamawiający Powiat Zamojski ul. Przemysłowa 4;22-400 Zamość;NIP: 922-29-45-906 w imieniu którego działa: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu ul. Szczebrzeska 69, 22-400 Zamość (Zamość, Lubelskie) prowadzi postępowanie „„Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu…”. Termin składania ofert upływa 2 października 2026, 09:00. Wadium: od 7000 zł do 30 000 zł (zależnie od części).
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 521 854 zł
- Wadium
- od 7000 zł do 30 000 zł (zależnie od części)Część 1: 15 000 zł · Część 2: 30 000 zł · Część 3: 7000 zł
- Termin składania ofert
- 2 października 2026, 09:0026d 5h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 września 2026
Termin ofert: 2 października 2026 09:00 - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 września 2026
Nowy termin: 2 października 2026 11:00Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych dla projektu „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w trzech częściach obejmujących odcinki w Zwierzyńcu i Krasnobrodzie oraz budowę Miejsca Obsługi Rowerzystów.
- 2
ZakresCzęść 1 obejmuje cztery zadania w Zwierzyńcu, część 2 cztery zadania w Krasnobrodzie, a część 3 dwa zadania związane z MOR w Krasnobrodzie i Zwierzyńcu.
- 3
ZakresZamówienie trwa 19 miesięcy i obejmuje PL812, Lubelskie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem