Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość wybranych ofert
278 520 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Diagnostyka mikrobiologiczna I dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    24 022 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Diagnostyka mikrobiologiczna II dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    130 021 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Diagnostyka mikrobiologiczna III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    16 022 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Diagnostyka mikrobiologiczna IV dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    12 584 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Diagnostyka mikrobiologiczna V dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    86 321 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Diagnostyka mikrobiologiczna VI dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Surowice do aglutynacji szkiełkowej Salmonella dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    5491 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Płyny tkankowe dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych
    Cena wybranej oferty
    4059 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Termin ważości10%Termin dostawy10%Certyfikaty na stronie internetowej10%Granulat20%Termin ważości20%Termin dostawy20%Cena60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kultury mikrobiologiczne II

Zamawiający Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Kultury mikrobiologiczne II”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 278 520 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość ofert
278 520 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Merck Life Science Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); Argenta Spółka z ogranicfzoną odpowiedzialnością (część 2); BioMaxima Spółka Akcyjna (część 3); BTL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zakład Enzymów i Peptonów (część 4) oraz 3 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 278 520,15 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000092462

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Powstańców Wielkopolskich 10

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-090

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

52 3392100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@weterynaria.bydgoszcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.wiw.bydgoszcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=334eb28e-7944-4a91-a66f-27a057fbfe9c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kultury mikrobiologiczne II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6c41ab88-8296-4397-b943-9212b3b16dfe

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402143

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058268/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Kultury mikrobiologiczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330575

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIWa.272.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

251050,54 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Diagnostyka mikrobiologiczna I dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

19920,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Diagnostyka mikrobiologiczna II dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

117456,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Diagnostyka mikrobiologiczna III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

16045,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Diagnostyka mikrobiologiczna IV dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

11717,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Diagnostyka mikrobiologiczna V dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

71584,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Diagnostyka mikrobiologiczna VI dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

5468,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Surowice do aglutynacji szkiełkowej Salmonella dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

5491,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Płyny tkankowe dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka, niezbędna do wykonywania badań laboratoryjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

3366 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24021,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24021,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24021,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Merck Life Science Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7781002137

7.3.3)Ulica

Pastelowa 8

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-198

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19530 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130020,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

130020,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130020,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Spółka z ogranicfzoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

781-10-11-656

7.3.3)Ulica

Człuchowska 6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115153,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-22

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16021,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16021,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16021,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BioMaxima Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

946-23-60-625

7.3.3)Ulica

Vetterów 5

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-277

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-22

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12584,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12584,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12584,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BTL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zakład Enzymów i Peptonów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

729-020-75-22

7.3.3)Ulica

Bolesława 13

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-492

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86321,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86321,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86321,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Noack Polen Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

526-020-50-32

7.3.3)Ulica

Puławska 180

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-670

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70179,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-22

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne:
W terminie tj. do dnia 20.07.2026 r. do godziny 08:30, dla zadania nr 6 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5490,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6370,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5490,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Badawczo-Wdrożeniowy Ośrodka Salmonella "Immunolab" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

586-20-11-240

7.3.3)Ulica

Kładki 24

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-822

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5084,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4059,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12915,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4059,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Eurx Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

957-07-05-191

7.3.3)Ulica

Przyrodników 3

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-297

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 278 520 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33698100-0 (Kultury mikrobiologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Merck Life Science Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.