Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Płyny tkankowe
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 4 miesiące · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
3300,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Kultury mikrobiologiczne II
Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Powstańców Wielkopolskich 10, 85-090 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5540240638REGON 000092462zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Przyrodników 3, 80-297 Gdańsk, Pomorskie
NIP 9570705191REGON 191518958zarejestrowana 1 kwietnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- WIWa.273.10.8.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie