Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
15 951 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 1: Sukcesywny zakup odczynników – krążki antybiotykogramowe. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.1 do SWZ
    Wartość umowy
    1695 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 2: Sukcesywny zakup odczynników – odczynnik Kovacs-a oraz testy biochemiczne. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.2 do SW
    Wartość umowy
    768 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 3: Sukcesywny zakup odczynników – testy biochemiczne, antybiogramy. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.3 do SWZ
    Wartość umowy
    8708 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 4: Sukcesywny zakup odczynników. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 5: Sukcesywny zakup odczynników – neuroblastoma mysia, testy biochemiczne. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.5 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 6: Sukcesywny zakup odczynników – alkohol etylowy, barwniki. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.6 do SWZ
    Wartość umowy
    3005 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 7: Sukcesywny zakup odczynników – materiały do dezynfekcji. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.7 do SWZ
    Wartość umowy
    1775 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WIW.DA.272.5.2026 - Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „WIW.DA.272.5.2026 - Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 15 951 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
15 951 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 5 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Argenta Sp. z o.o. (część 1); bioMérieux Polska Sp. z o.o. (części 2, 3); Idalia Ludwikowscy Sp. J. (części 6, 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 15 950,94 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W OPOLU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000093131

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wrocławska 170

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-836

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wiw.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wiw.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330967

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WIW.DA.272.5.2026 - Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-adc57d36-ff45-463e-b9e1-d27dbc1ee4fc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396872

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00268089/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Odczynniki chemiczne ogólnodostępne wzorce pestycydów, materiały odniesienia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304741

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIW.DA.272.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

27269,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 1: Sukcesywny zakup odczynników – krążki antybiotykogramowe. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

3062,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 2: Sukcesywny zakup odczynników – odczynnik Kovacs-a oraz testy biochemiczne. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

657,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 3: Sukcesywny zakup odczynników – testy biochemiczne, antybiogramy. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

6500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 4: Sukcesywny zakup odczynników. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

5352,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 5: Sukcesywny zakup odczynników – neuroblastoma mysia, testy biochemiczne. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

6634,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 6: Sukcesywny zakup odczynników – alkohol etylowy, barwniki. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

3423,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Patologii WIW w Opolu, w części nr 7: Sukcesywny zakup odczynników – materiały do dezynfekcji. Opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załączniku nr 1.7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

1638,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1695,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3237,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1695,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 781-101-16-56

7.3.3)Ulica

ul. Człuchowska 6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1695,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

768,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

768,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

768,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

bioMérieux Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 527-020-33-42

7.3.3)Ulica

ul. Generała Józefa Zajączka nr 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-518

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

768,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8707,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8707,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8707,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

bioMérieux Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 527-020-33-42

7.3.3)Ulica

ul. Generała Józefa Zajączka nr 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-518

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8707,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt. 1) ustawy stanowi: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 03.07.2026r. do godz. 09:00, w niniejszym postępowaniu, w części nr 4, nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania, w części nr 4, na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy, tj.: nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt. 1) ustawy stanowi: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 03.07.2026r. do godz. 09:00, w niniejszym postępowaniu, w części nr 5, nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania, w części nr 5, na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy, tj.: nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3004,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3853,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3004,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Idalia Ludwikowscy Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 796-010-13-18

7.3.3)Ulica

ul. Marii Fołtyn 10

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-615

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3004,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1774,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1774,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1774,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Idalia Ludwikowscy Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 796-010-13-18

7.3.3)Ulica

ul. Marii Fołtyn 10

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-615

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1774,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696300-8Odczynniki chemiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
323 086 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
86 911 zł2 262 920 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 176 009 zł
Źródło próbki
CPV 33696300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
86 911 zł
Mediana
323 086 zł
Górny kwartyl
2 262 920 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 15 951 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696300-8 (Odczynniki chemiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Argenta Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.