Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
49 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 500 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 500 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie opiekuna grupy „DOG”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie kompleksowej usługi edukacyjnej w formie wizyt studyjnych w podziale na części.

Zamawiający Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie kompleksowej usługi edukacyjnej w formie wizyt studyjnych w podziale na części”, wybierając ofertę wykonawcy SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Łączna wartość umów: 49 000 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
49 000 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za łącznie 49 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

1.3.)Oddział zamawiającego

Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 081048430

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Niepodległości 36

1.5.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

65-042

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 68 323 18 80

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@rops.lubuskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rops.lubuskie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8219f0cb-83e7-43ea-af4f-bf14618920c5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Polityka społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie kompleksowej usługi edukacyjnej w formie wizyt studyjnych w
podziale na części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8219f0cb-83e7-43ea-af4f-bf14618920c5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396020

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047769/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Krajowe wizyty studyjne w podziale na dwie części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu koordynacyjnego pn. Efekt synergii - koordynacja lubuskiego włączenia społecznego z Działania 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00313090

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ROPS.V.5.34.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

82354,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Część 1 - Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie dwudniowej,
krajowej wizyty studyjnej w zakresie aktywnej reintegracji do
województwa dolnośląskiego dla uczestników projektu Efekt synergii –
koordynacja lubuskiego włączenia społecznego oraz 2 przedstawicieli
ze strony Zamawiającego.
1. Zakres Realizacji Usługi
Program wizyty studyjnej obejmuje dwa dni, podczas których odbędą
się spotkania w min. 6 podmiotach ekonomii
społecznej/instytucji/PES/PS (min. 1,5 godz. w jednym podmiocie).
W programie należy szczególnie uwzględnić:
funkcjonowanie podmiotów ekonomii społecznej, w tym
podmiotów reintegracyjnych CIS i/lub ZAZ i/lub KIS i/lub WTZ;
funkcjonowanie podmiotów ekonomii społecznej w tym
przedsiębiorstw społecznych: spółdzielni socjalnych, fundacji,
stowarzyszeń;
funkcjonowanie podmiotów/instytucji w woj. dolnośląskim, które
wyróżniają się swoją działalnością i są warte, żeby zostały
odwiedzone np. Centrum Usług Społecznych (CUS), Klub
Seniora, podmioty/instytucje prowadzące mieszania
wspomagane/treningowe, świadczące opiekę wytchnieniową.
a) Wykonawca zobowiązany jest do:
samodzielnego ustalenia terminów i organizacji spotkań z
odpowiednimi podmiotami/instytucjami, zgodnie z ramowym
harmonogramem opracowanym we współpracy z
Zamawiającym;
uzgadniania wszelkich zmian w programie z Zamawiającym;
zapewnienia pełnej obsługi organizacyjnej wizyt, w tym pokrycia
kosztów: wynagrodzeń prelegentów, sal spotkań (jeśli dotyczy), 4
poczęstunku, przerw kawowych oraz innych kosztów
logistycznych związanych z realizacją wizyt studyjnych;
przygotowania i przedstawienia Zamawiającemu
szczegółowego programu wizyty nie później niż 14 dni przed jej
rozpoczęciem - program ten musi zostać zatwierdzony przez
Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

63511000-4 - Organizacja wycieczek

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.)Wartość części

42135,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

63511000-4 - Organizacja wycieczek

55100000-1 - Usługi hotelarskie

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

40218,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513151613

7.3.3)Ulica

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego, nr 8, lok. 215,

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-101

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513151613

7.3.3)Ulica

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego, nr 8, lok. 215,

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-101

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 49 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.