Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
425 400 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 425 400 zł – 704 790 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego przy ul. Szkolnej w Gielniowie

Zamawiający Gmina Gielniów (Gielniów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Budowlana J&S Kurek Janusz. Wartość umowy: 425 400 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina GielniówGielniów, Mazowieckie (powiat Przysuski →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
425 400 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Budowlana J&S Kurek Janusz (Kazimierza Wielka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 425 400,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 425 400,00 zł do 704 790,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gielniów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Wolności 75

1.5.2.)Miejscowość

Gielniów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-434

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gminagielniow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.uggielniow.nv.pl/a,15739,informacje-podstawowe.html

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf59f4c5-3615-4c1d-b26b-84b820cbca69

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administracja samorządowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego przy ul. Szkolnej w Gielniowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf59f4c5-3615-4c1d-b26b-84b820cbca69

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394912

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00001794/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Termomodernizacja oraz modernizacja infrastruktury placówek oświatowych w Gminie Gielniów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00349535

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BRL.271.1.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

384143,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa zamówienia nadana przez zamawiającego

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Szkolnej w Gielniowie. 2. Przedmiot zamówienia jest dostawa wraz z montażem stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Szkolnej w Gielniowie. 3. Lokalizacja inwestycji: Planowany zakres inwestycji zlokalizowany jest na działce o numerze ewidencyjnym: 1728 obręb Gielniów, działka nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz nie podlega ochronie na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, nie znajduje się w granicach terenu górniczego. 4. Zakres objętych przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wraz z montażem stolarki okiennej i drzwiowej do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Szkolnej w Gielniowie zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. W ramach zadania należy przewidzieć wyminę parapetów wewnętrznych, naprawę, uzupełnienie i malowanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych po dokonanym montażu parapetów oraz stolarki okiennej i drzwiowej. 5. Szczegóły dotyczące funkcjonalności, rozwiązań materiałowych, w tym: minimalne wymagania zamawiającego dotyczące: parametrów technicznych, technologicznych, wymagań dotyczących wykonania i odbioru robót budowlanych, warunków gwarancji, obowiązki wykonawcy, itp. określają poniższe dokumenty: 1) Projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 6. Zamówienie obejmuje również roboty towarzyszące oraz tymczasowe nie objęte opisem zamówienia konieczne do uwzględnienia ze względu na przepisy prawa budowlanego oraz do ich prawidłowego ukończenia. Roboty te obejmują w szczególności: 1) organizację, zabezpieczenie i odpowiednie oznakowanie placu budowy, 2) przygotowanie dokumentacji do odbioru końcowego, 3) likwidację placu budowy i jego uporządkowanie. 7. Miejsce realizacji: dz. nr ewid. 1728 obręb Gielniów, gm. Gielniów. 8. Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – zgodnie z deklaracją Wykonawcy, nie mniej niż 36 miesięcy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – zgodnie z deklaracją Wykonawcy, nie mniej niż 36 miesięcy. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty odbioru potwierdzonego protokołem końcowym zakończenia zadania.

4.5.3.)Główny kod CPV

44220000-8 - Stolarka budowlana

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421132-8 - Instalowanie okien

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

425400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

704790,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

425400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Budowlana J&S Kurek Janusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 292387159

7.3.3)Ulica

ul. Partyzantów 40A/6

7.3.4)Miejscowość

Kazimierza Wielka

7.3.5)Kod pocztowy

28-500

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

425400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gielniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gielniów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 425 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44220000-8 (Stolarka budowlana). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Budowlana J&S Kurek Janusz (Kazimierza Wielka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.