Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi geodezyjne - postepowanie nr POZ.WO.260.59.2025

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi geodezyjne - postepowanie nr POZ.WO.260.59.2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 739 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.2.)Oddział zamawiającego

ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367849538

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Fredry12

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

61-701

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.poznan@kowr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kowr.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-28005737-2953-4d3c-92d3-3787559587f3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394660

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00358275

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi geodezyjne - postepowanie nr POZ.WO.260.59.2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podział geodezyjny nieruchomości gruntowych położonych i oznaczonych jako:
obręb DZIERZĄŻENKO, gm. Złotów, pow. złotowski, woj. wielkopolskie - dz. nr 150 o pow. 18,1384 ha, KW PO1Z/00040840/3, podział na 2 działki ze zwróceniem szczególnej uwagi na zapewnienie dostępu do drogi publicznej dla dzielonych nieruchomości oraz zgodnie z użytkowaniem przez obecnych dzierżawców (2 umowy dzierżawy).

3.9.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

F.H.U. POMIAR BIS s. c. Zenon Trzęsała, Jerzy Trzęsała

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6182149313

4.3.3.)Ulica

ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 60/2

4.3.4.)Miejscowość

Kalisz

4.3.5.)Kod pocztowy

62-800

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

5430,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00527528/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5430,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71250000-5Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 739 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 803 zł1 928 707 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 649 904 zł
Źródło próbki
CPV 71250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 803 zł
Mediana
515 739 zł
Górny kwartyl
1 928 707 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71250000-5 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.