Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
110 250 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 110 250 zł – 122 850 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekt społeczny (AS)10%Jakość30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi cateringowej w projekcie „Stworzenie Dziennego Domu Pomocy w Lipnie” nr FEKP.08.24-IZ.00-0066/24

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (Lipno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi cateringowej w projekcie „Stworzenie Dziennego Domu Pomocy w Lipnie”…”, wybierając ofertę wykonawcy ORIENT GRILL BAR MONIKA URBACZEWSKA. Wartość umowy: 110 250 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
110 250 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ORIENT GRILL BAR MONIKA URBACZEWSKA (Lipno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 110 250,00 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 110 250,00 zł do 122 850,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340259192

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Włocławska 16a

1.5.2.)Miejscowość

Lipno

1.5.3.)Kod pocztowy

87-600

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mopslipno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.mopslipno.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91f1be5d-4d6b-402e-b186-79bb4bb231ec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi cateringowej w projekcie „Stworzenie Dziennego Domu Pomocy w Lipnie” nr FEKP.08.24-IZ.00-0066/24

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91f1be5d-4d6b-402e-b186-79bb4bb231ec

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394292

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025206/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników DDP w okresie od lipca do grudnia 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Stworzenie Dziennego Domu Pomocy w Lipnie” nr FEKP.08.24-IZ.00-0066/24 realizowanego ze środków pochodzących z Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00297678

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MOPS.271.4TP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

103036,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa (przygotowanie i dostarczenie wyżywienia –
dziennych zestawów cateringowych) dla uczestników Dziennego Domu Pomocy w Lipnie przy
ul. Księżycowej 18 w ramach projektu pn. „Stworzenie Dziennego Domu Pomocy w Lipnie”
nr FEKP.08.24-IZ.00-0066/24

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110250 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122850 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ORIENT GRILL BAR MONIKA URBACZEWSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4660244845

7.3.4)Miejscowość

Lipno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 110 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ORIENT GRILL BAR MONIKA URBACZEWSKA (Lipno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.