Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
ŚWIADCZENIE USŁUGI CATERINGOWEJ W PROJEKCIE "STWORZENIE DZIENNEGO DOMU POMOCY W LIPNIE" NR FEKP.08.24-IZ.00-0066/24
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 155 dni · Kujawsko-pomorskie, Lipno
110 250 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usługi cateringowej w projekcie „Stworzenie Dziennego Domu Pomocy w Lipnie” nr FEKP.08.24-IZ.00-0066/24
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej · Lipno
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Włocławska 16A, 87-600 Lipno, Kujawsko-pomorskie
NIP 4660180157REGON 340259192zarejestrowana 28 grudnia 2006
WykonawcaPrzedsiębiorca
Lipno, Kujawsko-pomorskie
NIP 4660244845REGON 340466070zarejestrowana 15 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- UMOWA NR 18/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 155 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 24 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 5 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru