Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
24 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    Cena wybranej oferty
    16 052 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 600 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - III

Zamawiający Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - III”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 24 600 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkół Samochodowych w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 15 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
24 600 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 24 600,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 473057321

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojciecha Kilara 3/5

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-335

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@zss.elodz.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zss-lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48b133ca-fa28-4a8a-945a-814b120d9234

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - III

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-48b133ca-fa28-4a8a-945a-814b120d9234

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393399

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn.: „Mechanik przyszłości” nr FELD.08.08-IZ.00-0026/23 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309569

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSS/26/23/ZP/4/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

23657,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1.Przedmiot zamówienia

„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - II nr FELD.08.08.-IZ.00-0026/23, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 7 – 7.1. do 7.4. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 2 części, w tym w szczególności dostawa: 3.2.1. Część Nr 1: Drukarka Kod CPV: 30232110-8 – Drukarki laserowe, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 3.2.2. Część Nr 2: Zestaw dydaktyczny, sprężarki, stół uniwersalny z rozdzielnicą, zestaw pneumatyki z płytą montażową poziomą, zestaw elektrotechniczny do samodzielnego montażu, makieta do nauki oprogramowania – pakiet edukacyjny, KOD CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu. Dostarczony sprzęt - urządzenia muszą posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu w załączniku Nr 7 do SWZ – dla danej części zamówienia. 3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7. 7.1. -7.2. do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń, numerze Part Numer. W przypadku gdy producent nie nadaje urządzeniom powyższych nazw / numeru katalogowego dla produkowanych urządzeń, wówczas Wykonawca dołączy oświadczenie, iż producent nie nadaje urządzeniom tych nazw. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika Nr 7. 7.1 – 7.2. do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 14 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 7 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.)Wartość części

3657,72 EUR

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1.Przedmiot zamówienia

„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” – II nr FELD.08.08.-IZ.00-0026/23, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 7 – 7.1. do 7.2. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 2 części, w tym w szczególności dostawa: 3.2.1. Część Nr 1: Drukarka Kod CPV: 30232110-8 – Drukarki laserowe, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 3.2.2. Część Nr 2: Zestaw edukacyjno-treningowy - 1 zestaw KOD CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu. Dostarczony sprzęt - urządzenia muszą posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu w załączniku Nr 7 do SWZ – dla danej części zamówienia. 3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7. 7.1. -7.2. do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń, numerze Part Numer. W przypadku gdy producent nie nadaje urządzeniom powyższych nazw / numeru katalogowego dla produkowanych urządzeń, wówczas Wykonawca dołączy oświadczenie, iż producent nie nadaje urządzeniom tych nazw. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika Nr 7. 7.1 – 7.2. do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 14 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 7 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.)Wartość części

20000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie zostało unieważnione dla Części Nr 1 zamówienia, w związku z tym, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
Podstawa prawna:
Część Nr 1: art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (j.t. Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.),

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16051,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16051,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16051,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREGOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Raki 223, 37-110 Żołynia, województwo: podkarpackie, NIP: 8151821785, REGON: 540003724, KRS:0001134872

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8151821785

7.3.3)Ulica

ul. Raki 223

7.3.4)Miejscowość

Żołynia

7.3.5)Kod pocztowy

37-110

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30232110-8Drukarki laserowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
203 290 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
152 000 zł320 992 zł
Rozstęp międzykwartylowy
168 992 zł
Źródło próbki
CPV 30232110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
152 000 zł
Mediana
203 290 zł
Górny kwartyl
320 992 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 24 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30232110-8 (Drukarki laserowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GREGOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Raki 223, 37-110 Żołynia, województwo: podkarpackie, NIP: 8151821785, REGON: 540003724, KRS:0001134872 (Żołynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.