„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - III
Zamawiający Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „„Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - III”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 473057321 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wojciecha Kilara 3/5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 91-335 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kontakt@zss.elodz.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.zss-lodz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00311382 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-26 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00309569 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | 3.1. Przedmiot zamówienia: „Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” - II nr FELD.08.08.-IZ.00-0026/23, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 7 – 7.1. do 7.4. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 2 części, w tym w szczególności dostawa: 3.2.1. Część Nr 1: Drukarka Kod CPV: 30232110-8 – Drukarki laserowe, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 3.2.2. Część Nr 2: Zestaw dydaktyczny, sprężarki, stół uniwersalny z rozdzielnicą, zestaw pneumatyki z płytą montażową poziomą, zestaw elektrotechniczny do samodzielnego montażu, makieta do nauki oprogramowania – pakiet edukacyjny, KOD CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu. Dostarczony sprzęt - urządzenia muszą posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu w załączniku Nr 7 do SWZ – dla danej części zamówienia. 3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7. 7.1. -7.2. do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń, numerze Part Numer. W przypadku gdy producent nie nadaje urządzeniom powyższych nazw / numeru katalogowego dla produkowanych urządzeń, wówczas Wykonawca dołączy oświadczenie, iż producent nie nadaje urządzeniom tych nazw. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika Nr 7. 7.1 – 7.2. do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 14 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 7 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. Po zmianie: 3.1. Przedmiot zamówienia: „Doposażenie pracowni ZSS w Łodzi” w ramach projektu pn.: „Mechanik przyszłości” – II nr FELD.08.08.-IZ.00-0026/23, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 7 – 7.1. do 7.2. do SWZ dla danej części zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 2 części, w tym w szczególności dostawa: 3.2.1. Część Nr 1: Drukarka Kod CPV: 30232110-8 – Drukarki laserowe, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 3.2.2. Część Nr 2: Zestaw edukacyjno-treningowy - 1 zestaw KOD CPV: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 3.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu. Dostarczony sprzęt - urządzenia muszą posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), muszą być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu w załączniku Nr 7 do SWZ – dla danej części zamówienia. 3.4. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 7. 7.1. -7.2. do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony - dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, wyposażenia, w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń, numerze Part Numer. W przypadku gdy producent nie nadaje urządzeniom powyższych nazw / numeru katalogowego dla produkowanych urządzeń, wówczas Wykonawca dołączy oświadczenie, iż producent nie nadaje urządzeniom tych nazw. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika Nr 7. 7.1 – 7.2. do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 14 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 7 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.