Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 140 890 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie obsługi finansowo- księgowej, kontrolingowej, analitycznej i audytowej.

Zamawiający "miejska Arena Kultury i Sportu" Sp. z o.o. (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie obsługi finansowo- księgowej, kontrolingowej, analitycznej i…”, wybierając ofertę wykonawcy Holding ŁÓDŹ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 1 140 890 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: "miejska Arena Kultury i Sportu" Sp. z o.o.Łódź, Łódzkieopublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 140 890 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    14 lipca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Holding ŁÓDŹ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 140 890,44 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"MIEJSKA ARENA KULTURY I SPORTU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100694548

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

94-020

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

+48 42 272 15 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@makis.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.makis.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie obsługi finansowo- księgowej, kontrolingowej, analitycznej i audytowej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-782a7ca2-82e0-438e-bb68-4813574ad3bb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00389251

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342487

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Miasto – Holding Łódź Sp. z o.o. i Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o. spełniony zostanie warunek, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 12 lit. b) pzp.
Istotne jest to, aby warunek ten pozostał spełniony przez cały okres obowiązywania planowanej do zawarcia umowy, co wynika wprost z art. 214 ust. 4 PZP.
Jak wynika z § 9 Aktu założycielskiego Miasto jest 100% udziałowcem Spółki. Z § 14 Aktu Założycielskiego wynika, że zbycie lub zastawienie udziału w Spółce wymaga zgody Zgromadzenia Wspólników udzielonej w formie uchwały, a
pierwszeństwo w nabyciu udziału mają Wspólnicy, co łącznie wskazuje, że przystąpienie do Spółki nowego wspólnika wymaga zgody Wspólnika Spółki (Miasta).
Tym samym przesłanka, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 12 lit. c) PZP jest spełniona.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

927553,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od dnia 1 sierpnia 2026 r. do dnia 31 lipca 2027 r. w zakresie zapewnienia bieżącej obsługi finansowo-księgowej, cyklicznego raportowania zarządczego, dostępu do specjalistycznych analiz zewnętrznych oraz możliwości przeprowadzania przeglądów i audytów wybranych obszarów bezpieczeństwa finansowego.
Proponowany zakres usług ma na celu zapewnienie Spółce kompleksowego wsparcia w obszarach mających istotne znaczenie dla prawidłowego prowadzenia działalności, zarządzania finansami, monitorowania wykonania planu finansowego, kontroli kosztów, oceny rentowności działalności, utrzymania płynności finansowej oraz identyfikacji ryzyk finansowych, podatkowych, pomocowych i regulacyjnych.
Maksymalna miesięczna liczba roboczogodzin: 672 roboczogodzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

79200000-6 - Usługi księgowe, audytorskie i podatkowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66170000-2 - Usługi w zakresie doradztwa finansowego, przetwarzania transakcji finansowych i usługi izb rozrachunkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1140890,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1140890,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Holding ŁÓDŹ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272800310

7.3.3)Ulica

Konstantynowskiej 8/10

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

94-303

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1140890,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79200000-6Usługi księgowe, audytorskie i poda…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"miejska Arena Kultury i Sportu" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 140 890 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79200000-6 (Usługi księgowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Holding ŁÓDŹ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.