Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
810 870 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gotowość przystąpienia do usunięcia uszkodzenia lub awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżąca eksploatacja sieci kanalizacji deszczowej w obrębie administracyjnym Gminy Miasta Reda

Zamawiający Gmina Miasto Reda (Reda, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżąca eksploatacja sieci kanalizacji deszczowej w obrębie administracyjnym Gminy Miasta…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek. Wartość umowy: 810 870 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto RedaReda, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
810 870 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek (Gdynia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 810 870,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO REDA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675161

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gdańska 33

1.5.2.)Miejscowość

Reda

1.5.3.)Kod pocztowy

84-240

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi3@reda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.reda.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330754

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Bieżąca eksploatacja sieci kanalizacji deszczowej w obrębie administracyjnym Gminy Miasta Reda

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e15b806-4e4c-4b50-8745-e569dfaf1187

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388207

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040323/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Utrzymanie kanalizacji deszczowej wraz z rowami melioracyjnymi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347616

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest bieżąca eksploatacja sieci kanalizacji deszczowej w obrębie administracyjnym Gminy Miasta Reda, w skład której wchodzą

1) utrzymanie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, 2) utrzymanie i konserwacja przepompowni wód deszczowych. Szczegółowe dane dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Załączniku nr 9 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). 2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) OPZ, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ, 2) PPU, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

90513600-2 - Usługi usuwania osadów

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

810870,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

810870,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

810870,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5862182088

7.3.3)Ulica

Starodworcowa 26c

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-575

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

810870,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90640000-5Usługi czyszczenia i opróżniania ka…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Reda prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Reda.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 810 870 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90640000-5 (Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.