Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
209 086 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    209 086 zł
    6 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji35%Kryterium społeczne5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu – 2 Zadania.

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 209 086 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 11 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
209 086 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 209 086,16 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932671448

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-111

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.zzk.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zzk-wroc.logintrade.net/zapytania_email,234012,d4f587d8588c41482345153125a9ef24.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu – 2 Zadania.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-43331c90-2252-4a3b-867e-9933ec124190

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00386993

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058303/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Remont 50 lokali mieszkalnych (pustostanów) objętych zarządem ZZK

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00300443

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZK-NZ/241/3405/58/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

415804,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.ZADANIE nr 1 – ul. Maślicka 10b/3, ul. Dworcowa 12/9. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 Etapy i obejmuje

1) Etap gwarantowany, w zakres którego wchodzą m. in.: a) roboty murarsko-tynkarskie, podłogowe, posadzkarskie, stolarskie, okładzinowe i malarskie, b) roboty w zakresie instalacji sanitarnych wraz z konieczną wymianą osprzętu, c) roboty w zakresie instalacji elektrycznych wraz z konieczną wymianą osprzętu, d) wykonanie dokumentacji odbiorowej dla każdego lokalu mieszkalnego w zakresie określonym w § 4 ust. 1 pkt 19) wzoru umowy, 2) Etap objęty prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, obejmuje wykonanie przewodów wentylacyjnych w przypadku stwierdzenia (opinia kominiarska) braku wentylacji w danym lokalu i konieczności jej wykonania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.)Wartość części

211620,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie jest podzielone jest na dwa zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na jedno lub dwa zadania:.
1. ZADANIE nr 2 – ul. Ołowiana 2-4/32, ul. Podwale 78/3.
2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 Etapy i obejmuje:
1) Etap gwarantowany, w zakres którego wchodzą m. in.:
a) opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie ogrzewania etażowego z kotłem na paliwo gazowe wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych, wydanych przez organ administracji architektoniczno-budowlanej dla lokalu nr 3 w budynku przy ul. Podwale 78 oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanej dokumentacji,
b) roboty murarsko-tynkarskie, podłogowe, posadzkarskie, stolarskie, okładzinowe i malarskie,
c) roboty w zakresie instalacji sanitarnych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
d) roboty w zakresie instalacji elektrycznych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
e) wykonanie dokumentacji odbiorowej dla każdego lokalu mieszkalnego w zakresie określonym w § 4 ust. 1 pkt 19) wzoru umowy,
2) Etap objęty prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, obejmuje wykonanie przewodów wentylacyjnych w przypadku stwierdzenia (opinia kominiarska) braku wentylacji w danym lokalu i konieczności jej wykonania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

204183,43 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

209086,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

209086,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

209086,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABT Agnieszka Baczewska - Trocha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8961630338

7.3.4)Miejscowość

Smolec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

209086,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu (na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) i pkt 5) ustawy Pzp).

Sekcja 11

Informacje dodatkowe

Przedmiot umowy zostanie wykonany w następujących terminach:
1) W przypadku realizacji wyłącznie zakresu gwarantowanego: do 110 dni od dnia zawarcia umowy,
2) W przypadku uruchomienia prawa opcji: do 150 dni od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Zasobu Komunalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 209 086 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ABT Agnieszka Baczewska - Trocha (Smolec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.