Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
192 006 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
od 21 września 2026 do 25 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 192 006 zł – 256 307 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi hotelarsko-gastronomiczne oraz wynajęcie sal konferencyjnych na rzecz Sądu Apelacyjnego Poznaniu w dniach 21-25 września 2026 roku

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi hotelarsko-gastronomiczne oraz wynajęcie sal konferencyjnych na rzecz Sądu…”, wybierając ofertę wykonawcy UpHOTEL Sp. z o.o. Wartość umowy: 192 006 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 5 sierpnia 2026
Wartość umowy
192 006 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 21 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UpHOTEL Sp. z o.o. (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 192 005,58 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 192 005,58 zł do 256 307,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 września 2026 r. do 25 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail