Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
97 170 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg ul. Teatralna
    Wartość umowy
    45 510 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg ul. Mazurska
    Wartość umowy
    51 660 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg”, wybierając ofertę wykonawcy ASTEL Adam Suplewski. Łączna wartość umów: 97 170 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
97 170 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 maja 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ASTEL Adam Suplewski za łącznie 97 170,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W ELBLĄGU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00001775600585

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Teatralna 4

1.5.2.)Miejscowość

Elbląg

1.5.3.)Kod pocztowy

82-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ZAP_Elblag@zus.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zus.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/270639/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ubezpieczenia Społeczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-48ad7eae-f4fc-45ef-8282-57851476c760

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377261

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00492259/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00268611

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

520000.271.2.2026-ZAP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg ul. Teatralna.

4.5.3.)Główny kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

116850,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja sieci strukturalnej - O/Elbląg ul. Mazurska .

4.5.3.)Główny kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

116850,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45510,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45510,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45510,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASTEL Adam Suplewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392784714

7.3.3)Ulica

Pszczółki Mai 13

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-696

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45510,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51660,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51660,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51660,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASTEL Adam Suplewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392784714

7.3.3)Ulica

Pszczółki Mai 13

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-696

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51660,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71240000-2Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 97 170 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71240000-2 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASTEL Adam Suplewski (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.