Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
67 280 zł
Umowa zawarta
6 lipca 2026
Okres realizacji
10 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Atrakcyjność programu pobytu20%Prowadzenie kolonii przez podmiot ekonomii społecznej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego w 2026 roku

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lidzbarku Warmińskim z Siedzibą w Ornecie (Orneta, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy C.M.T. Sp. z o.o. Wartość umowy: 67 280 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
67 280 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy C.M.T. Sp. z o.o. (Jaworzno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 67 280,00 zł (umowę zawarto 6 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM Z SIEDZIBĄ W ORNECIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510831137

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Orneta

1.5.3.)Kod pocztowy

11-130

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

552424358

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pcpr@powiatlidzbarski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pcprorneta.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lidzbarski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wsparcie systemu pieczy zastępczej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego
w 2026 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-148040d7-5b9b-4c19-9466-2e8db59c385f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00358040

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00024151/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego w 2026 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

FEWM.09.09-IZ.00-0012/23, Priorytet 9: Włączanie i integracja EFS+ Działanie 9.9: System pieczy zastępczej pn. „Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00279102

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PCPR.FEWM.0320.6.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: organizacja wypoczynku letniego dla 29 osób - dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej, w jednym turnusie (9 noclegów).

1) Termin wypoczynku: od 06.07.2026 r do 31.07.2026 r. lub od 14.08.2026 r. do 28.08.2026 r.
2) Lokalizacja wypoczynku: w odległości do 300 km od siedziby Zamawiającego.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zwiększenia liczby uczestników kolonii,
przy czym ostateczna wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona na podstawie faktycznej liczby osób uczestniczących w kolonii. Wartością zamówienia będzie iloczyn liczby osób faktycznie uczestniczących w wypoczynku i podanej przez Wykonawcę ceny organizacji kolonii dla 1 osoby brutto. W przypadku gdy liczba zgłoszeń dzieci i młodzieży do uczestniczenia w wypoczynku letnim będzie niewystarczająca, dla realizacji celu umowy, Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy, bez roszczeń odszkodowawczych ze strony Wykonawcy. Zamawiający poinformuje Wykonawcę
o zaistnieniu takiej sytuacji w terminie do 1 tygodnia przed planowanym wyjazdem.

Usługi powinny być świadczone z należyta starannością i zachowaniem najwyższych standardów.
Z uwagi na fakt, iż zamówienie dotyczy pracy z dziećmi i młodzieżą, zgodnie z ustawą
z dnia 13 maja 2016 roku o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym
(t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1802) Zamawiający nie dopuszcza realizacji zamówienia przez osobę figurującą w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Osoby wskazane do wykonania zamówienia zostaną zweryfikowane na etapie postępowania przez Zamawiającego przed podpisaniem umowy w ww. Rejestrze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67280,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

C.M.T. Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6751485337

7.3.4)Miejscowość

Jaworzno

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lidzbarku Warmińskim z Siedzibą w Ornecie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Orneta.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 67 280 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55243000-5 (Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: C.M.T. Sp. z o.o. (Jaworzno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.