Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego w 2026 roku

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lidzbarku Warmińskim z Siedzibą w Ornecie (Orneta, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM Z SIEDZIBĄ W ORNECIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510831137

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Dworcowa 4

1.4.2.)Miejscowość

Orneta

1.4.3.)Kod pocztowy

11-130

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

552424358

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pcpr@powiatlidzbarski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pcprorneta.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-148040d7-5b9b-4c19-9466-2e8db59c385f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400168

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00279102

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

FEWM.09.09-IZ.00-0012/23, Priorytet 9: Włączanie i integracja EFS+ Działanie 9.9: System pieczy zastępczej pn. „Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wypoczynek letni dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego
w 2026 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: organizacja wypoczynku letniego dla 29 osób - dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej, w jednym turnusie (9 noclegów).

1) Termin wypoczynku: od 06.07.2026 r do 31.07.2026 r. lub od 14.08.2026 r. do 28.08.2026 r.
2) Lokalizacja wypoczynku: w odległości do 300 km od siedziby Zamawiającego.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zwiększenia liczby uczestników kolonii,
przy czym ostateczna wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona na podstawie faktycznej liczby osób uczestniczących w kolonii. Wartością zamówienia będzie iloczyn liczby osób faktycznie uczestniczących w wypoczynku i podanej przez Wykonawcę ceny organizacji kolonii dla 1 osoby brutto. W przypadku gdy liczba zgłoszeń dzieci i młodzieży do uczestniczenia w wypoczynku letnim będzie niewystarczająca, dla realizacji celu umowy, Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy, bez roszczeń odszkodowawczych ze strony Wykonawcy. Zamawiający poinformuje Wykonawcę
o zaistnieniu takiej sytuacji w terminie do 1 tygodnia przed planowanym wyjazdem.

Usługi powinny być świadczone z należyta starannością i zachowaniem najwyższych standardów.
Z uwagi na fakt, iż zamówienie dotyczy pracy z dziećmi i młodzieżą, zgodnie z ustawą
z dnia 13 maja 2016 roku o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym
(t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1802) Zamawiający nie dopuszcza realizacji zamówienia przez osobę figurującą w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Osoby wskazane do wykonania zamówienia zostaną zweryfikowane na etapie postępowania przez Zamawiającego przed podpisaniem umowy w ww. Rejestrze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

C.M.T. Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6751485337

4.3.4.)Miejscowość

Jaworzno

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

67280,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00358040/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

67280,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lidzbarku Warmińskim z Siedzibą w Ornecie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Orneta.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55243000-5 (Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.