Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
694 950 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji macierzy dyskowej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Cyberbezpieczne wodociągi w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica (Wiązownica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Cyberbezpieczne wodociągi w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica”, wybierając ofertę wykonawcy Bonasoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 694 950 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
694 950 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bonasoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 694 950,00 zł (umowę zawarto 16 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail