ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Radymno (Radymno, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2026/2027”. Termin składania ofert minął 23 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadymnoRadymno, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 15 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 225 875 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
23 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2026/2027 z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu.

  • 2

    ZakresWykonawca zapewnia opiekuna na każdą trasę, przy czym funkcji tej nie może pełnić kierowca, a kierowca i opiekun mają być pełnoletni, sprawni fizycznie i niekarani za wskazane przestępstwa.

  • 3

    WarunkiWykonawca musi posiadać uprawnienia przewoźnika drogowego albo ważną licencję na krajowy transport drogowy osób, doświadczenie w przewozie dzieci przez co najmniej 10 miesięcy o wartości minimum 120 000 zł brutto oraz tabor dla 250 osób.

  • 4

    RyzykoWymagane jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy, a zamówienie może być realizowane w ramach przewozów linii regularnych i przewiduje też wcześniejsze odwozy w razie skrócenia zajęć.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Firma Handlowo-usługowa Mariusz Franków, który złożył jedyną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Radymno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900536

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lwowska 38

1.5.2.)Miejscowość

Radymno

1.5.3.)Kod pocztowy

37-550

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugradymno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugradymno.ires.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-33a7c26b-3ab9-4bdd-865f-79ce5778b0ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345121

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038809/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2026/2027.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33a7c26b-3ab9-4bdd-865f-79ce5778b0ac

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e- Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
4. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
5. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania.
6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (zw. dalej Rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych);

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Wójt Gminy Radymno, z siedzibą przy ul. Lwowskiej 38, 37 – 550 Radymno.
2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodo@ugradymno.pl, tel. 16 628 11 38, pisemnie na adres Urzędu.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu przeprowadzenia postepowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie Pzp.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5. Państwa dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną i przepisami prawa.
6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp.
7. W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.
8. Posiadają Państwo:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych*;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO;
9. Nie przysługuje Państwu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.271.2.17.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2026/2027.
• Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług przewozowych taborem przystosowanym do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z przystanku do szkoły i ze szkoły na przystanek wraz z zapewnieniem opieki uczniom w czasie przejazdu.
• Liczba uczniów jest wielkością prognozowaną i może ulec zmianie.
• Faktury wystawiane będą przez Wykonawcę na podstawie ilości uczniów dowożonych w danym miesiącu i wykazów uczniów potwierdzonych przez dyrektora placówki do której dowóz jest realizowany jako ilość biletów miesięcznych.
2. Wykonawca oświadcza, że zapewni opiekuna na każdą trasę. Funkcji opiekuna nie może pełnić kierowca. Kierowcą i opiekunem może być tylko osoba pełnoletnia, sprawna fizycznie, nie skazana za przestępstwa określone w ustawie z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz.U z 2026 r. poz.110 tj. z dnia 2026.01.30) - oświadczenie Wykonawcy.
3. Zamówienie może być realizowane w ramach przewozów linii regularnych.
4. Wykonawca musi zapewnić odpowiednią - dla każdej trasy - liczbę miejsc siedzących w autobusach.
5. Zarówno wykonawca jak i zamawiający zobowiązani są do bezwzględnego stosowania regulaminu organizacji transportu i opieki dla uczniów szkół gminy Radymno wprowadzonego Zarządzeniem nr 116/2018 Wójta Gminy Radymno z dnia 20 sierpnia 2018 r., stanowiącego załącznik do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia.
6. W przypadku zmiany organizacji pracy szkoły i skrócenia zajęć lekcyjnych np. w dni rekolekcji, w dni sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych, sprzątania świata, w przeddzień ferii świątecznych itp., Wykonawca zapewni odwóz uczniów we wcześniejszych godzinach, po ustaleniu z Zamawiającym. Zmiana godziny odwozów nie stanowi dodatkowych zadań i należy wkalkulować ją w cenę jednostkową biletu miesięcznego.
7. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi przewozowej pojazdami sprawnymi technicznie, zapewniającymi bezpieczeństwo uczniów, które spełniają wymagania szczegółowe dla pojazdów do przewozu dzieci i młodzieży szkolnej. Wykonawca winien posiadać wymagane dokumenty potwierdzające właściwy stan techniczny pojazdów i kwalifikacje kierowcy - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym.
8. Wykonawca zobowiązuje się do posiadania przez cały okres realizacji zamówienia ważnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, obligatoryjnego przy zarobkowych przewozach pasażerskich autobusami, jak również do posiadania i aktualizacji wszelkiego rodzaju uprawnień, zezwoleń, licencji i badań technicznych pojazdów wymaganych przy wykonaniu tego rodzaju przewozów.
9. Wykonawca w przypadku awarii własnego pojazdu zobowiązany jest bezzwłocznie zapewnić pojazd zastępczy do przewozu uczniów. Pojazd zastępczy winien być odpowiednio przystosowany do wykonania przewozu, powinien być sprawny technicznie i oznakowany.
10. Wykonawca zobowiązany jest do:
a) zapewnienia sprawnych technicznie pojazdów do przewozu osób,
b) posiadania aktualnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej - OC posiadaczy pojazdów mechanicznych wraz z ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków - NW kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić ciągłość tych ubezpieczeń w terminie realizacji przedmiotu zamówienia,
c) przestrzegania punktualności i ustalonego rozkładu czasowego przejazdów;
d) zapewnienia dowożonym uczniom odpowiednich warunków bezpieczeństwa, higieny i wygody przejazdów,
e) świadczenia usług tymi pojazdami, które Wykonawca wykazał w złożonej ofercie,
f) dezynfekcji pojazdu w okresie obowiązywania stanu epidemii czy stanu epidemicznego.
11. Obowiązki opiekuna, zapewnionego przez Wykonawcę, określone są w :
Regulaminie organizacji transportu i opieki dla uczniów szkół gminy Radymno wprowadzonego Zarządzeniem nr 116/2018 Wójta Gminy Radymno z dnia 20 sierpnia 2018 r., stanowiącego załącznik do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia, oraz nadzorowania i przestrzeganie aktualnie obowiązujących wymogów sanitarnych na terenie pojazdu.
12. Wykonawca powinien we własnym zakresie zgromadzić wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego przygotowania oferty, w szczególności dotyczące długości poszczególnych tras przewozu, liczby uczniów objętych transportem oraz możliwości technicznych i logistycznych posiadanego taboru. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w kalkulacji ceny lub pominięcie istotnych elementów mających wpływ na należyte wykonanie przedmiotu umowy.
13. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zrekompensowanie szkód wynikających z ewentualnych wypadków lub innych zdarzeń wynikłych w czasie wykonywania usługi.
14. Wykonawca gwarantuje bezpieczeństwo osób i mienia podczas wykonywania usług przewozu. Zamawiający nie bierze odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia jakiegokolwiek typu, w wyniku których nastąpi szkoda materialna, uszkodzenie ciała czy śmierć spowodowane działaniem Wykonawcy.
15. Zamawiający ma prawo do kontroli osób realizujących zamówienie oraz pojazdów, którymi to zamówienie jest realizowane. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia w każdej chwili kontroli stanu technicznego pojazdu oraz stanu trzeźwości osób realizujących zamówienie poprzez odpowiednio powołane do tego celu służby (Policja, Inspekcja Ruchu Drogowego.
16. Informacje dotyczące nauki zdalnej lub hybrydowej
a) W przypadku wprowadzenia w szkołach nauki zdalnej lub nauki hybrydowej kursy autobusów będą odwołane w całości lub części.
b) W przypadku wprowadzenia w szkołach częściowej nauki zdalnej lub nauki hybrydowej szczegółowy przebieg tras autobusów oraz ich liczba będzie na bieżąco uzgadniana z przedstawicielami Zamawiającego.
c) W przypadku wprowadzenia w szkołach częściowej nauki zdalnej lub nauki hybrydowej długość tras i liczba autobusów uzależniona będzie od liczby uczniów, których należy dowieść do szkół.
d) W przypadku wprowadzenia w szkołach częściowej nauki zdalnej lub nauki hybrydowej zmiana długości tras i liczby autobusów nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy
e) W przypadku wprowadzenia w szkołach częściowej nauki zdalnej lub nauki hybrydowej, Wykonawca będzie miał prawo do wynagrodzenia tylko i za faktycznie wykonaną usługę to jest faktyczną liczbę przejechanych kilometrów oraz liczbę sprzedanych biletów miesięcznych.

4.2.6.)Główny kod CPV

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale V SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące:

1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie.

2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Warunek ten zostanie spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania zawodu przewoźnika drogowego zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.) lub ważną licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób, wydaną na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.

3) Sytuacji ekonomiczna lub finansowa
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie.

4) Zdolności technicznej lub zawodowej
a) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże że, nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat licząc wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, co najmniej:
• jedno zamówienie na usługę przewozu dzieci przez okres co najmniej 10 miesięcy o wartości min. 120 000,00 zł brutto (słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) w ramach oddzielnych umów na wykonanie tych usług lub w ramach jednej umowy, a w przypadku usług niezakończonych podany zakres dotyczy już wykonanego zakresu.

Przez zamówienia wykonane należy rozumieć:
1) zamówienia rozpoczęte i zakończone w w/w okresie;
2) zamówienia zakończone w w/w okresie, których rozpoczęcie mogło nastąpić wcześniej niż w ww. okresie.
Przez zamówienia wykonywane należy rozumieć zamówienia które trwają nadal (niezakończone) i w ramach których wykonawca wykazał spełnienie ww. warunku uczestniczenia w postępowaniu.

Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji usług wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, warunek o którym mowa w ust. 1 pkt. 4 lit. a) winien dotyczyć usług w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych – również w których wykonywaniu bezpośrednio uczestniczył lub uczestniczy.

b) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował taborem umożliwiającym przewóz osób o łącznej liczbie miejsc siedzących dla 250 osób.
Każdy pojazd musi spełniać następujące wymagania:
‐ być dopuszczony do przewozu osób,
‐ posiadać ważne badania diagnostyczne, aktualne ubezpieczenie OC,
‐ być wyposażony w pasy bezpieczeństwa zgodnie z wyposażeniem fabrycznym bądź homologacją pojazdu,

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

2. Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-23 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma e-zamowienia, za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-23 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-08-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 875 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
113 811 zł491 682 zł
Rozstęp międzykwartylowy
377 871 zł
Źródło próbki
CPV 60000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
113 811 zł
Mediana
225 875 zł
Górny kwartyl
491 682 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Firma Handlowo-usługowa Mariusz Franków269 tys. zł1 ofertawynik →
  2. 2024wygrał(a): Firma Handlowo – Usługowa Mariusz Franków Malawa 23/1 37-740 Bircza208 tys. zł1 ofertawynik →
  3. 2023wygrał(a): Firma Handlowo – Usługowa Mariusz Franków191 tys. zł1 ofertawynik →
  4. 2022wygrał(a): Firma Handlowo – Usługowa Mariusz Franków Malawa 23/1 37-740 Bircza152 tys. zł2 ofertywynik →
  5. 2021wygrał(a): Firma Handlowo – Usługowa Mariusz Franków140 tys. zł3 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 23.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Radymno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radymno.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60000000-8 (Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.