Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
139 520 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2021
Okres realizacji
do 24 czerwca 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 133 090 zł – 165 380 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 4,8% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2021/2022

Zamawiający Gmina Radymno (Radymno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Radymno w roku szkolnym 2021/2022”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo – Usługowa Mariusz Franków. Wartość umowy: 139 520 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina RadymnoRadymno, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 1 września 2021
Wartość umowy
139 520 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo – Usługowa Mariusz Franków (Malawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 139 520,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 133 090,00 zł do 165 380,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 czerwca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail