Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Knyszyn
Zamawiający Gmina Knyszyn (Knyszyn, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Knyszyn”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
16 września 2024
Termin ofert: 25 września 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 października 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Knyszyn |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 050659088 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 39 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Knyszyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 19-120 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL843 - Suwalski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 857279983 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | um@knyszyn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.knyszyn.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-fae5c194-5ad2-47a5-abc6-1b241d1ee038 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00343669 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00501893 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Knyszyn |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: „Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Knyszyn”. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie planu ogólnego w granicach administracyjnych Gminy Knyszyn z wyłączeniem terenów zamkniętych. Powierzchnia Gminy Knyszyn w granicach administracyjnych - 12 719 ha, w tym miasto Knyszyn – 2 368 ha. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-10-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | GARD - PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA - MGR INŻ. ARCH. ANNA WOŹNICKA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9471067333 |
| 4.3.3.) | Ulica | Traktorowa |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 91-117 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 196800,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00553006/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zaistnienie okoliczności niezawinionych przez Wykonawcę, tj. zmiany dotyczące sposobu wyznaczania stref planistycznych w planie ogólnym i przesunięcie możliwości uchwalenia planu ogólnego do dnia 30 czerwca 2026 r. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w terminie do 30.04.2026 r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zaistnienie okoliczności niezawinionych przez Wykonawcę, tj. konieczność uwzględnienia uwag i ponownych uzgodnień projektu planu w wyniku uwag wniesionych w ramach konsultacji społecznych, zgodnie z ich rozpatrzeniem przez Zamawiającego |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w terminie do 30.06.2026 r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 196800,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →