Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
196 800 zł
Umowa zawarta
18 października 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 196 800 zł – 342 475 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Knyszyn

Zamawiający Gmina Knyszyn (Knyszyn, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Knyszyn”, wybierając ofertę wykonawcy GARD - PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA - MGR INŻ. ARCH. ANNA WOŹNICKA. Wartość umowy: 196 800 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KnyszynKnyszyn, Podlaskie (powiat Moniecki →)opublikowano 18 października 2024
Wartość umowy
196 800 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GARD - PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA - MGR INŻ. ARCH. ANNA WOŹNICKA (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 196 800,00 zł (umowę zawarto 18 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 196 800,00 zł do 342 475,05 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail