Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7 134 000 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 września 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 7 134 000 zł – 8 462 990 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont i modernizacja budynku Stacji Terenowej Centrum Edukacji Ekologicznej w Jeziorach wraz z zagospodarowaniem i aranżacją terenu - w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

Zamawiający Wielkopolski Park Narodowy (Mosina, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont i modernizacja budynku Stacji Terenowej Centrum Edukacji Ekologicznej w Jeziorach…”, wybierając ofertę wykonawcy SOL-BUD USŁUGI BUDOWLANE Ewa Kaczmarek. Wartość umowy: 7 134 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Wielkopolski Park NarodowyMosina, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 13 lipca 2026
Wartość umowy
7 134 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOL-BUD USŁUGI BUDOWLANE Ewa Kaczmarek (Betkowo 19c), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 134 000,00 zł (umowę zawarto 10 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 7 134 000,00 zł do 8 462 990,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail