Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
179 580 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 179 580 zł – 487 802 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji jakości10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sceny z zadaszeniem, zestawu cateringowego oraz pomieszczenia magazynowego w ramach projektu pn.: „Doposażenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gomunicach ...”

Zamawiający Gmina Gomunice (Gomunice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sceny z zadaszeniem, zestawu cateringowego oraz pomieszczenia magazynowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy VISION Zbigniew Ducki. Wartość umowy: 179 580 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GomuniceGomunice, Łódzkieopublikowano 13 lipca 2026
Wartość umowy
179 580 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,8 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VISION Zbigniew Ducki (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 179 580,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 179 580,00 zł do 487 801,62 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gomunice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647954

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Krajowej

1.5.2.)Miejscowość

Gomunice

1.5.3.)Kod pocztowy

97-545

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44/685-02-45

1.5.8.)Numer faksu

44/684-24-68

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gomunice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gomunice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezp.gomunice.pl/procurements

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sceny z zadaszeniem, zestawu cateringowego oraz pomieszczenia magazynowego w ramach projektu pn.: „Doposażenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gomunicach ...”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10ef0b7d-1459-41ce-93ea-2f227b1768b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00338292

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047568/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Doposażenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gomunicach w kompleksowy sprzęt techniki scenicznej wraz z peryferiami

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR w zakresie: Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej. Numer umowy o dofinansowanie: 00225.UM05.65721.00564.2025.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00256098

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ISZ.271.22.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

144974,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sceny z zadaszeniem, zestawu cateringowego oraz pomieszczenia magazynowego w ramach projektu pn

„Doposażenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gomunicach w kompleksowy sprzęt techniki scenicznej wraz z peryferiami”. 2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1. obejmował będzie w szczególności dostawę: - sceny mobilnej podestowej 8x6m wraz z zadaszeniem – 1 komplet, - namiotu cateringowego – 1 szt. - stołu cateringowego składanego – 20 szt. - krzesła cateringowego składanego – 100 szt. - pomieszczenia magazynowego 4x6m – 1 szt. Wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia musi: a) posiadać właściwe atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości i dopuszczenia oraz inne dokumenty potwierdzające, że spełnia wszelkie normy i wymagania dla niego przewidziane prawem, b) być fabrycznie nowe, wolne od wad, nie noszące śladów uszkodzeń i użytkowania. W przypadku stwierdzenia, że dostarczone wyposażenie nie spełnia tego wymogu, Zamawiający odmówi odbioru części lub całości zamówienia, sporządzając protokół zawierający przyczyny odmowy odbioru. c) odpowiadać wymaganiom określonym w niniejszej SWZ. Dostawa wyposażenia stanowiąca przedmiot niniejszego zamówienia odbędzie się na ryzyko i koszt Wykonawcy. Minimalny okres na jaki Wykonawca udzieli gwarancji jakości oraz rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące. Zamawiający nie dopuszcza realizowania dostaw sukcesywnie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować dostawę w terminach uzgodnionych z Zamawiającym z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem. Odpowiedzialność za uszkodzenie przedmiotu zamówienia w czasie transportu oraz wnoszenia ponosi Wykonawca. Szczegółowy opis przedmiotowego obiektu znajduje się w Załączniku nr 10 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. UWAGA: Wskazane w dokumentach znaki towarowe, nazwy własne, itp. – stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy, funkcjonalny, techniczny i technologiczny dotyczący przedmiotu zamówienia. We wszystkich przypadkach, w których ze względu na specyfikację przedmiotu zamówienia wskazano pochodzenie, nazwy materiałów, urządzeń, lub ich pochodzenie, dopuszcza się stosowanie materiałów, urządzeń równoważnych, tj. wszelkie wymienione z nazwy materiały, urządzenia użyte w przekazanej przez Zamawiającego dokumentacji lub ich pochodzenie, służą wyłącznie określeniu standardu i mogą być zastąpione innymi o nie gorszych parametrach technicznych, użytkowych, jakościowych, funkcjonalnych i walorach estetycznych, przy uwzględnieniu prawidłowej współpracy z pozostałymi materiałami, urządzeniami. Użyte w dokumentacji zamówienia nazwy, które wskazują lub mogłyby kojarzyć się z producentem lub firmą, nie mają na celu preferowanie rozwiązań danego producenta lecz wskazanie na rozwiązanie, które powinno posiadać cechy techniczne, technologiczne nie gorsze od podanych w dokumentacji technicznej. Zamawiający w przypadku ofert zawierających rozwiązania równoważne będzie je weryfikować pod względem spełniania wymogów poszczególnych pozycji wymagań technicznych zawartych w załącznikach do Specyfikacji. Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie równoważność oferowanych urządzeń lub systemów. Ciężar udowodnienia równoważności jest obowiązkiem Wykonawcy. Zamawiający nie uzna rozwiązań równoważnych, jeśli będą o gorszych niż wskazane w załącznikach do Specyfikacji minimalnych wymaganiach jakościowych, funkcjonalnych, technicznych i technologicznych. Zamieszczone w dokumentacji zamówienia wymienione nazwy producentów (jeśli takie się pojawią) użyto jedynie w celu przykładowym. Ewentualnie wskazane nazwy produktów oraz ich producentów nie mają na celu naruszenie zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Wszędzie gdzie są one wskazane, należy czytać w ten sposób, że towarzyszy im określenie „lub równoważne”. Przez pojęcie „lub równoważne” Zamawiający rozumie oferowanie materiałów gwarantujących realizację zadania zapewniających uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Zastosowanie rozwiązań równoważnych nie może prowadzić do pogorszenia właściwości przedmiotu zamówienia w stosunku do przewidzianych w dokumentacji technicznej, ani do zmiany ceny, ani do naruszenia przepisów prawa. Jednocześnie wymogi muszą być spełnione w zakresie: a) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne oraz liczba elementów składowych); b) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji); c) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, konstrukcje); d) parametrów bezpieczeństwa użytkowania; e) standardów emisyjnych. W przypadku spełnienia powyższych warunków Zamawiający dopuszcza stosowanie rozwiązań równoważnych. Jeżeli Wykonawca zaoferuje rozwiązania równoważne, musi wykazać w ofercie, że proponowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Ilekroć niniejsza specyfikacja opisuje przedmiot zamówienia za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44212300-2 - Konstrukcje i ich części

39522530-1 - Namioty

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39121200-8 - Stoły

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

179580,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

487801,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

179580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VISION Zbigniew Ducki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251691968

7.3.3)Ulica

Śreniawitów

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-188

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

179580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gomunice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gomunice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 179 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44210000-5 (Konstrukcje i części konstrukcji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VISION Zbigniew Ducki (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.