Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
341 055 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 341 055 zł – 844 448 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja istniejących studni betonowych metodą paneli GRP w ul. Zielona, Bajkowa, Parkowa, Dobra, Pogodna w miejscowości w miejscowości Niemcz gmina Osielsko: - studnie betonowe DN1200 – 37 szt.

Zamawiający Gminny Zakład Komunalny (Żołędowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja istniejących studni betonowych metodą paneli GRP w ul. Zielona, Bajkowa,…”, wybierając ofertę wykonawcy AQUAREN Sp. z ograniczona odpowiedzialnością. Wartość umowy: 341 055 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
341 055 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AQUAREN Sp. z ograniczona odpowiedzialnością (Bytom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 341 055,02 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 341 055,02 zł do 844 448,41 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090033908

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jastrzębia 62

1.5.2.)Miejscowość

Żołędowo

1.5.3.)Kod pocztowy

86-031

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

523282600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@gzk-zoledowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.osielsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67957381-306d-43ed-92bb-7c999369598c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja istniejących studni betonowych metodą paneli GRP w ul. Zielona, Bajkowa, Parkowa, Dobra, Pogodna w miejscowości w miejscowości Niemcz gmina Osielsko:
- studnie betonowe DN1200 – 37 szt.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-67957381-306d-43ed-92bb-7c999369598c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336842

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038830/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Modernizacja istniejących studni betonowych metodą paneli GRP na terenie Gminy Osielsko

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00224713

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PiA.24.B.1.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

300325,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Modernizacja istniejących studni betonowych metodą paneli GRP w ul. Zielona, Bajkowa, Parkowa, Dobra, Pogodna w miejscowości w miejscowości Niemcz gmina Osielsko: - studnie betonowe DN1200 – 37 szt. lokalizacja studni w złączniku 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

341055,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

844448,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

341055,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AQUAREN Sp. z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 631-265-49-96

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 17

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-923

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

341055,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zakład Komunalny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żołędowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 341 055 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AQUAREN Sp. z ograniczona odpowiedzialnością (Bytom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.