Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
64 930 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 64 930 zł – 143 787 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci wodociągowej w ul. Jaglanej w miejscowości Osielsko, gmina Osielsko.

Zamawiający Gminny Zakład Komunalny (Żołędowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci wodociągowej w ul. Jaglanej w miejscowości Osielsko, gmina Osielsko”, wybierając ofertę wykonawcy KADA – BIS SP. Z O. O. Wartość umowy: 64 930 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
64 930 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 kwietnia 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KADA – BIS SP. Z O. O (Bydgoszcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 64 930,22 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 64 930,22 zł do 143 787,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail