Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia 3 szkoleń stacjonarnych wraz z usługą noclegową i gastronomiczną oraz 2 szkoleń online dla pracowników PSZ z województwa zachodniopomorskiego.
Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia 3 szkoleń stacjonarnych wraz z usługą…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=184, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
08 kwietnia 2026
Termin ofert: 16 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 maja 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 810144462 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 41 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-383 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@wup.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wup.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f46d076f-1c87-480f-b5db-6ae2ee5b8cbf |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00335049 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00189593 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Budżet projektu „Zachodniopomorska Akademia PSZ”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach FEPZ 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego, Działanie 6.4 Wzmocnienie potencjału Publicznych Służb Zatrudnienia. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia 3 szkoleń stacjonarnych wraz z usługą noclegową i gastronomiczną oraz 2 szkoleń online dla pracowników PSZ z województwa zachodniopomorskiego. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia 3 szkoleń stacjonarnych wraz z usługą noclegową i gastronomiczną oraz 2 szkoleń online dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia z województwa zachodniopomorskiego” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55100000-1 - Usługi hotelarskie 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-06-19 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Akdemia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5832141400 |
| 4.3.3.) | Ulica | Straganiarska 20/22 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gdańsk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 80-837 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 86790,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00254219/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczna zmiana Trenerów |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Aneks 1 do umowy: § 1 §4 ust 3 umowy otrzymuje brzmienie: „3. Wykonawca do realizacji zamówienia zapewni 4 TRENERÓW:” § 2 §4 ust.3 pkt 2) otrzymuje brzmienie: „2) do realizacji Zadanie 2 „Kodeks postępowania administracyjnego w działalności publicznych służb zatrudnienia województwa zachodniopomorskiego” Trenerami są: • 25-26.05 Hotel Wolin Nowomyśliwska 76, 72-500 Międzyzdroje – Pan Przemysław Kledzik • 28-29.05 Golden Tulip Międzyzdroje Residence Gryfa Pomorskiego 79, 72-500 Międzyzdroje – Pani Małgorzata Myćka. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 77910,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →